Oferta pracy

Junior Marketing & Social Media Manager

Samsung Electronics Polska

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Postępu 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Obowiązki w obszarze marketingu:

• Współtworzenie, wdrażanie oraz kontrolowanie realizacji strategii marketingowych i działań promocyjnych dla wybranej kategorii AGD,

• Współodpowiedzialność za tworzenie oraz komunikację kampanii ATL i BTL,

• Organizacja wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń marketingowych promujących markę,

• Ścisła współpraca z agencjami marketingowymi, domami mediowymi oraz firmami eventowymi,

• Współpraca z zespołami zarządzającymi produktem, sprzedażą, mediami, PR i in.,

• Przygotowywanie raportów dotyczących działań oraz analiz efektywności kampanii.

Obowiązki w obszarze social media:

• Przełożenie strategii marketingowych kategorii AGD na skuteczne działania w mediach społecznościowych,

• Budowanie komunikacji skupionej na wsparciu i informowaniu konsumentów,

• Stworzenie strategii komunikacji z influencerami i budowanie relacji z liderami opinii,

• Monitorowanie i raportowanie wyników działań w mediach społecznościowych,

• Efektywna współpraca z innymi działami w firmie oraz z agencjami zewnętrznymi,

• Analizowanie trendów, poszukiwanie i wdrażanie niestandardowych rozwiązań komunikacyjnych w mediach społecznościowych,

• Monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze marketingu oraz minimum 2 lata doświadczenia w obszarze mediów społecznościowych, mile widziane doświadczenie w pracy agencyjnej oraz po stronie klienta,

  • Pasja i kreatywność,

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii ATL i BTL,

  • Znajomość wskaźników mediowych i badań konsumenckich,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Znajomość MS Office w tym dobra znajomość Excel i Power Point,

  • Proaktywność oraz komunikatywność,

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy,

  • Elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość narzędzi analitycznych (Google Analytics, Adobe Analytics) oraz narzędzi monitoringu mediów społecznościowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku