Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Marketing Specialist (kanał E-mail Marketing)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • planowanie i realizacja kampanii marketingowych (e-mail, newslettery, wysyłki masowe, marketing automation)
    • tworzenie mailingów w HTML (personalizacja, dopasowanie pod grupy docelowe)
    • analiza skuteczności wysyłek i optymalizacja działań
    • codzienny monitoring efektywności
    • udział w pracach zespołu i bieżące wsparcie działu

    OCZEKIWANIA:

    • podstawowa znajomość języka HTML
    • dobra znajomość MS Excel
    • nieszablonowość w myśleniu, otwartość na nowe rozwiązania i inicjatywa
    • skrupulatność i dbałości o detale
    • umiejętność efektywnej pracy w zespole
    • odpowiedzialność i terminowość
    • chęć rozwoju w obszarze e-mail marketingu

    OFERUJEMY:

    • ciekawe projekty w najszybciej rozwijającej się firmie w Polsce
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
    • zgrany zespół i możliwość nauki od innych
    • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
    • elastyczne godziny pracy
    • biuro w świetnej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy (200m od Metra Centrum)
    bottom