Oferta pracy

Junior Marketing Specialist

Silvermedia Qlogix Sp. z o.o.O firmie

Silvermedia Qlogix Sp. z o.o.

Wadowicka 6

Kraków

Pasjonujesz się marketingiem online? Masz głowę pełną pomysłów, zmysł estetyczny? Świetnie! Qlogix sp. z o.o. poszukuje osoby takiej jak Ty! Osoba na stanowisku Junior Marketing Specialist będzie aktywnie współtworzyła i realizowała działania marketingowe.
Od idealnego kandydata oczekujemy umiejętności analitycznych i doświadczenia w budowania efektywnych kampanii marketingowych, nadzorowaniem powierzonych celów, realizowanie KPI sprzedażowych oraz analiza dotychczasowych działań.

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii marketingowej
  • Współtworzenie materiałów marketingowych oraz opracowanie innowacyjnych działań promocyjnych
  • Współtworzenie strategii SEM/GDN/FB ADS/IG ADS
  • Tworzenie podstawowych materiałów graficznych samodzielnie i/lub we współpracy z grafikami
  • Analiza przeprowadzonych działań, ich optymalizacja i raportowanie
  • Realizacja bieżących projektów działu marketingu

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie w digital marketingu
  • Znajomość zagadnień z obszaru marketingu online (Google Ads, Linkedin Ads, Facebook Ads, remarketing) oraz analityki internetowej
  • Znajomość narzędzi Google Tag Manager (mile widziana, Google Analytics, Keyword planer, Google Search Console, Menadżer reklam Facebook
  • Znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia i redagowania tekstów
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i wdrażania innowacyjnych pomysłów
  • Dobra znajomość obowiązujących trendów oraz narzędzi do optymalizacji i planowania kampanii
    w mediach społecznościowych

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość programów graficznych np. Canva lub innych programów do obróbki graficznej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub na kontrakt
  • Rozpoczęcie pracy między 7:00, a 9:00
  • Opieka medyczna LuxMed
  • Karta Multisport (siłownia i basen w budynku)
  • Nauka języka angielskiego w biurze z native speakerem
  • Nowoczesne biuro, wyjazdy i spotkania integracyjne

To, co nas łączy to pasja do realizacji ciekawych projektów.
Naszym celem jest zadowolenie klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w treści dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Silvermedia Qlogix Sp. z  o.o. dla celów obecnej i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany/a, że administratorem moich danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; RODO) jest spółka Silvermedia Qlogix Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wadowickiej 6, 30 – 415 Kraków (KRS: 0000797630). Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.”

Jednocześnie informujemy, że:
  • podstawę prawną przetwarzania danych w procesie rekrutacji stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 (RODO),
  • administratorem danych osobowych w rozumieniu RODO jest Silvermedia Qlogix Sp. z o.o., ul.  Wadowicka 6, 30-415 Kraków,
  • administrator przekazuje informacje o danych osobowych lub ich kategoriach podmiotom z Grupy Silvermedia oraz wykonującym obsługę kadrową,
  • podanie danych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych uniemożliwia udział w procesie rekrutacji,
  • mają Państwo prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, jeśli przetwarzanie nie jest zgodne z przepisami oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy