Oferta pracy

Junior Marketing Specialist

Software Mind

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

aleja Jana Pawła II 43b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji strategii marketingowej

  • aktualizacja stron internetowych

  • aktywny udział w prowadzeniu kampanii marketingowych i EB

  • analiza wyników prowadzonych kampanii

  • wsparcie w tworzeniu angażującej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • tworzenie materiałów marketingowych, współpraca z grafikami

  • realizacja zamówień, współpraca z podwykonawcami i agencjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • student/ka ostatnich lat studiów lub absolwent(ka) studiów wyższych

  • zainteresowanie marketingiem/employer brandingiem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia angażujących treści

  • entuzjazm i pogodne nastawienie

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Mile widziane

  • zainteresowanie światem IT i nowymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

On the surface, we are a global IT service and software company that has collaborated on countless projects all over the world. Below it – an ally of those who decided to take their software development to the next level. We have changed technologies, methodologies and the scale of our operation. Every time we do a project, we learn something new about our clients and market. We have turned all this knowledge into great capital that we use to enrich both our clients and employees. Each new Software Mind member benefits from the accumulated knowledge we gain and retain every day.

Przewiń do profilu firmy