Oferta pracy

Junior Marketing Specialist

Billennium S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizowaniu akcji promocyjnych i marketingowych.

  • Tworzenie prezentacji i broszur wizerunkowych, sprzedażowych i produktowych.

  • Przygotowanie materiałów promocyjnych takich jak filmy, animacje.

  • Wybór i nadzór gadżetów firmowych dla klientów i partnerów biznesowych.

  • Aktualizacja treści na stronie internetowej.

  • Przygotowanie kalendarza eventów branżowych.

  • Udział w organizacji eventów.

  • Współpraca z agencjami marketingowymi.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie/wiedza na temat marketingu (BSc/BA w marketingu lub równoważne).

  • Silne umiejętności interpersonalne (doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne).

  • Pozytywna energia i etyka pracy.

  • Ambitne podejście i chęć rozwoju.

  • Kreatywne i analityczne myślenie.

  • Biegła znajomość języka angielskiego - Upper-Intermediate (B2) lub wyższy.

To oferujemy

  • Świetną atmosferę i ambitny zespół (certyfikat Great Place to Work ®).

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych kreatywnych biur w Polsce.

  • Możliwości rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji.

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz kartę multisport.

  • System kafeteryjny na platformie Worksmile - bony na zakupy i usługi.

  • Dostęp do szkoleń i kursów certyfikacyjnych.

  • Fantastyczne wydarzenia i imprezy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 19 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie zatrudniamy ponad 1500 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy oddziały na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur), Kanadzie (Mississauga) oraz Niemczech (Frankfurt).

Przewiń do profilu firmy