Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Marketing Specialist

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się firma, lider na rynku peelingu kawowego oraz jedna z najbardziej innowacyjnych i popularnych marek kosmetycznych w Polsce, poszukuje młodszego specjalisty ds. marketingu.
    Miejsce pracy: Kraków
    Jeżeli jesteś młodą, energiczną, dobrze zorganizowaną i komunikatywną osobą, chcącą zdobyć doświadczenie w marketingu oraz nabyć wiele nowych, dodatkowych umiejętności, nie boisz się podejmować prób rozwiązywania niecodziennych problemów i masz milion pomysłów na minutę, to jest praca właśnie dla Ciebie!

    Nie wymagamy, abyś znał się na wszystkim, ale wymagamy abyś umiał odnaleźć się w każdej sytuacji :)

    Jeżeli Instagram, Snapchat i Facebook nie ma przed Tobą tajemnic i chcesz:

    • rozwijać swoje umiejętności marketingowo-sprzedażowe,
    • poznać nowoczesne rozwiązania e-commerce,
    • współtworzyć realizację interesujących, międzynarodowych projektów marki BodyBoom,
    • współpracować z najpopularniejszymi influencerami,
    • zdobyć doświadczenie zawodowe w szybko rosnącej firmie z branży kosmetycznej,

      .. to nie czekaj i wyślij nam swoje CV!

    Obowiązki:

    • wsparcie w bieżącej pracy działu marketingu
    • realizacja projektów marketingowych, akcji specjalnych
    • tworzenie materiałów promocyjnych i treści reklamowych,
    • samodzielna komunikacja z partnerami oraz współpracującymi agencjami (SEO, SEM, Social Media i PR)
    • analiza danych rynkowych i sprzedażowych,
    • pomoc w koordynacji i rozliczaniu efektów kampanii,
    • tworzenia materiałów promocyjnych i treści reklamowych,
    • pomoc w prowadzeniu działań w kanałach społecznościowych Instagram, Facebook, YouTube.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wiedzy na temat trendów panujących w social media (Instagram, Snapchat, Facebook),
    • znajomości najnowszych trendów fashion i beauty,
    • znajomości Dokumentów Google oraz pakietu Microsoft Office,
    • “lekkiego pióra”,
    • samodzielności w prowadzeniu projektów
    • dyspozycyjności 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze godzin,
    • doświadczenia na analogicznym stanowisku.
    • następujących kompetencji:
      • otwartej i rzetelnej komunikacji,
      • dobrej organizacji czasu pracy,
      • kreatywności,
      • myślenia analitycznego.

    Oferujemy:

    • pracę i rozwój w młodym i dynamicznym zespole,
    • możliwość zdobycia nowych umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków,
    • faktyczny wpływ na realizowane projekty,
    • stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie
    • biuro w centrum Krakowa.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i 3 zdań , które przekonają nas, że to właśnie Ty
    jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

    Informujemy jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”