Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Marketing Specialist

MILBOR sp. z o.o.

  • mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

MILBOR PMC to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą i integracją systemów automatyzacji w segmencie spożywczym. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Junior Marketing Specialist.

  • Lokalizacja: Polska
  • Obszar działania: Europa
  • Praca: Warszawa / Tomaszów Mazowiecki; możliwa praca zdalna

       Zakres obowiązków:

  • Aktualizacja prezentacji i broszur handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Kontakt z mediami, przesyłanie zgłoszeń na eventy, przygotowywanie materiałów reklamowych
  • Nadzór nad systemem CRM
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych dla dyrektora handlowego oraz prognoz sprzedaży
  • Rozliczanie wydatków marketingowych
  • Badania i analizy rynku
  • Prosta obróbka video, grafik
  • Aktualizacja strony internetowej

       Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie zdobywania, preferowane z zakresu marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (WORD, EXCEL, POWERPOINT)
  • Znajomość programów edycji graficznej
  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność

       Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na wielu rynkach europejskich,
  • Pracę w młodym, wspierającym zespole
  • Elastyczne podejście do godzin pracy,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń.

CV z krótkim opisem kandydata i zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy wysłać poprzez przycisk aplikowania.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Milbor Sp. z o.o., umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Milbor Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Milbor Sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne