Oferta pracy

Junior Marketing Specialist

MWT Solutions S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań marketingowych i wizerunkowych zgodnych ze strategią firmową

  • Współredagowanie tekstów dla różnych kanałów komunikacji zewnętrznej oraz wewnątrz organizacji oraz materiałów marketingowych (w tym e-mailing, social media, portale bran-żowe, gazetki)

  • Projektowanie oraz obróbka graficzna materiałów

  • Wrzucanie treści i tworzenie stron internetowych

  • Relacjonowanie wydarzeń firmowych na stronach internetowych, w social mediach oraz wśród pracowników

  • Współudział w organizowaniu obecności firmy na targach oraz eventach branżowych

  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz dostawcami usług i produktów

  • Monitorowanie efektywności przeprowadzanych działań

  • Współudział w tworzeniu strategii marketingowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 1 rok)

  • Łatwość w pisaniu tekstów (tzw. lekkie pióro)

  • Znajomość programów Photoshop

  • Znajomość Google Ads, Google Analytics

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Znajomość platformy Wordpress

  • Znajomość zagadnień komunikacji marketingowej oraz e-marketingu

  • Znajomość procesów przygotowania i realizacji promocji handlowych i konsumenckich

  • Umiejętności analityczne

  • Kreatywność oraz duża samodzielność w realizacji powierzanych zadań

  • Dobra organizacja własnej pracy i efektowność działania w dynamicznym środowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zbudowane z części stałej oraz premii

  • samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole zmotywowanym na osiąganie wyników

  • pakiet szkoleń oraz możliwość ciągłego rozwoju

  • dla stałych pracowników pakiet LUX MED oraz karta Multi-Sport

  • komplet narzędzi pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

MWT Solutions to jedyny dystrybutor marki ManageEngine w Polsce. Zajmujemy się dostawą, wdrożeniem, rozwojem oraz utrzymaniem narzędzi z obszaru ITSM, monitoringu infrastruktury sieciowej, bezpieczeństwa oraz zarządzania AD.

Przewiń do profilu firmy