Oferta pracy

Junior Marketing Specialist

Havas Media Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w planowaniu oraz realizacja działań z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Współorganizacja konferencji i eventów

  • Realizacja działań content marketingowych – redagowanie krótkich notatek PR, newsletterów, itp.

  • Pomoc w tworzeniu treści na social media (LinkedIn/ Facebook/Instagram)

  • Pomoc w działaniach związanych z certyfikacją BCorp

  • Wsparcie działań w obszarze CSR

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

  • Koordynacja zgłoszeń do nagród branżowych

  • Tworzenie materiałów na stronę internetową i jej bieżąca aktualizacja

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami w jednym czasie

  • Doświadczenia zawodowe z zakresu marketingu minimum 2 lata

  • Dobra znajomość funkcjonowania social mediów

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel i PowerPoint)

  • Znajomość angielskiego na poziomie minimum B2

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność, proaktywność i upór w dążeniu do realizacji celów

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku. Wymianę wiedzy z zagranicznymi oddziałami Havas, które działają na ponad 120 rynkach na świecie

  • Bogatą ofertę szkoleń mediowych, w tym szkoleń w ramach autorskiej platformy Havas University

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę Multisport, elastyczne godziny pracy, dostęp do platformy kafeteryjnej, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie nauki języka angielskiego, masaże w biurze

  • Wyjątkową, rodzinną atmosferę pracy w globalnej firmie, w której kierujemy się zasadą zakazu dyskryminacji, w szczególności ze względu na: płeć, wiek, rasę, kolor skóry, język, przynależność do mniejszości narodowych, orientację seksualną, religię, przekonania, pochodzenie etniczne bądź społeczne, poglądy, status społeczny lub niepełnosprawność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

  • masaże w biurze