Oferta pracy

Junior Marketing Specialist

EMC SzpitaleO firmie

EMC Szpitale

aleja Śląska 1

Wrocław

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie do naszej Centrali we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Do właśnie się tworzącego, nowego zespołu marketingu szukamy osoby, która odpowiadać będzie za działania komunikacyjne oraz contentowe naszych spółek, a także wesprze dział w jego bieżącej pracy. Jeśli posiadasz lekkie pióro, doświadczenie w zakresie mediów społecznościowych, zmysł graficzny, szybko się uczysz, jesteś skrupulatna/y, dobrze zorganizowana/y i pełna/y energii do działania - powinniśmy się spotkać i porozmawiać!

Obowiązki:

  • zarządzanie kanałami social media – obsługa profilów, tworzenie harmonogramów treści w oparciu o współtworzoną strategię, publikacja i planowanie postów, tworzenie prostych grafik, komunikacja z użytkownikami (komentarze, posty, wiadomości prywatne), nawiązywanie współpracy cross-promocyjnych, analizowanie i raportowanie działań, realizacja wyznaczonych celów
  • tworzenie atrakcyjnego, angażującego i profesjonalnego contentu (social media, www, blogi, opisy, materiały POS)
  • obsługa strony www (CMS)
  • analizy rynku i konkurencji, przygotowywanie marketingowych zestawień i rekomendacji
  • współtworzenie projektów i akcji z obszaru CSR/Employer Branding
  • współpraca z podwykonawcami, placówkami medycznymi
  • wsparcie bieżących działań zespołu marketingu (aktywności online oraz offline)

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie pracy w obszarze marketingu (dział marketingu, agencja reklamowa, staż, praktyka)

  • znajomość mediów społecznościowych

  • lekkie pióro, poczucie estetyki i kreatywność

  • umiejętność wyszukiwania informacji oraz analizowania zebranych danych

  • skrupulatność i dobra organizacja pracy

  • elastyczność i komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania

  • energia do pracy i chęć rozwoju zawodowego

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • znajomość programów graficznych, pozwalających na tworzenie prostych kreacji (np. Canva)

  • podstawowa znajomość zagadnień SEO

Oferujemy:

  • Oprócz oczywistych oczywistości, takich, jak: praca w młodym, dynamicznym zespole, możliwość realizacji własnych pomysłów, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon), atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • realny wpływ na kształtowanie polskiej i międzynarodowej komunikacji marki
  • szkolenia, wymianę doświadczeń i dobrych praktyk marketingowych i dobrą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że na podstawie selekcji aplikacji skontaktujemy się jedynie
z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy