Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Marketing Specialist

HPP TRADEBRIDGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie i koordynowanie projektów marketingowych,

  • współtworzenie strategii marketingowej,

  • współpracę z działami wspierającymi i firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, domami mediowymi itp.),

  • publikacje treści w kanałach social media,

  • research i koordynację współpracy z influencerami,

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie pracy w obszarze marketingu (dział marketingu, agencja reklamowa, staż),

  • zaangażowanie, podejście „can-do attitude”,

  • doskonała organizacja pracy, skrupulatność,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • kreatywne podejście do powierzonych zadań,

  • dobra znajomość pakietu Office,

  • dążenie do doskonalenia się i zdobywania nowych kompetencji.

Mile widziane

  • lekkie pióro,

  • doświadczenie w prowadzeniu profili w Social Media,

  • doświadczenie w zbieraniu informacji i analizowaniu wniosków researchowych.

To oferujemy

  • realny wpływ na kształtowanie komunikacji marki m.in. w obszarze FMCG,

  • stałe podnoszenie kwalifikacji, szkolenia, treningi, wymiana doświadczeń i dobrych praktyk marketingowych,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • system premiowy,

  • przyjazną i luźną atmosferę pracy w zgranym zespole.

HPP TRADEBRIDGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jeśli pasjonuje Cie marketing, wyróżniasz się skrupulatnością i doskonałą organizacją pracy z podejściem “bring solutions, not problems” - to praca dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy