Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Marketing Specialist

Global4Net Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie tekstów wizerunkowych/promocyjnych i ich promocja w sieci;

  • Prospecting - tworzenie list klientów oraz wysyłka zapytań i ofert klienckich;

  • Outreach - budowanie bazy klientów (leadów sprzedażowych);

  • Tworzenie contentu skierowanego na sprzedaż np. raporty, infografiki, case study, również w jęz. angielskim;

  • Stanowisko wspierające sprzedaż - ścisła współpraca z działem sales i marketingu;

  • Research potencjalnych klientów na kanałach tj. linkedin;

Nasze wymagania

  • Posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i uwielbiasz pracę z ludźmi;

  • Potrafisz wyszukiwać informacje w sieci;

  • Posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie C1;

  • Charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą w kontaktach biznesowych;

  • Potrafisz zwięźle przełożyć swoje myśli na chwytliwą treść;

  • Swobodnie korzystasz z Excela oraz znasz savoir-vivre panujący na LinkedIn;

  • Zawsze chętnie korzystasz z narzędzi, które ułatwią Twoją pracę (znasz i potrafisz zarekomendować);

To oferujemy

  • Rozwój w dziale Marketingu;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną formę współpracy;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju, szkolenia;

  • Pakiet medyczny Medicover, lekcje języka angielskiego, kartę Multisport;

  • Pracę w biurze w centrum Wrocławia lub pracę w 100% zdalną w okresie pandemii;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Global4Net Sp. z o.o.

Global4Net to Software House działający na rynku polskim oraz zagranicznym. Znajdujemy się w centrum Wrocławia, do tej pory zrealizowaliśmy blisko 200 projektów.

Nasze działania skupiają się w obszarze e-commerce, rozwijamy projekty z wykorzystaniem dobrych praktyk i wzorców projektowych (stosujemy metodologię pracy SCRUM, frameworki, systemy rozproszone, programowanie w parach).

Obecnie poszukujemy do nasze zespołu Junior Marketing Specialist - osoby, która chciałaby zacząć swoją pierwszą pracę w tym obszarze. Jeśli posiadasz płynną znajomość języka angielskiego i interesujesz się marketingiem - być może jest to stanowisko dla Ciebie. Wyślij nam swoje CV i porozmawiajmy!

Przewiń do profilu firmy