Oferta pracy

Junior Marketing Specialist

artgeist Sp. z o.o.

  • Lotnicza 24, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Lotnicza 24

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • administracyjne wsparcie przy obsłudze i rozwoju dużego sklepu e-commerce (aktualizacja treści, grafik, cen itp.)

  • troubleshooting - rozwiązywanie bieżących problemów związanych ze sklepem online

  • pomoc przy testowaniu i wdrażaniu nowych funkcjonalności i rozwiązań

  • współpraca przy planowaniu i realizacji rozmaitych akcji marketingowych (dedykowane landing pages, reklama, rozszerzanie oferty produktowej...) ​

  • wsparcie przy zarządzaniu ofertą produktową sklepu - w tym: tworzenie kolekcji produktów pod kątem tematyki, stylu, kolorystyki

Nasze wymagania

  • znasz specyfikę zakupów online i sprawnie obsługujesz komputer

  • znasz j. angielski na poziomie umożliwiającym komunikację i obsługę angielskojęzycznych programów

  • jesteś osobą zdyscyplinowaną i dokładną, ale też kreatywną i otwartą na nowe wyzwania

  • masz wyczucie estetyki i interesujesz się sztuką, designem i aranżacją wnętrz

  • chcesz rozwijać swoje kompetencje w branży e-commerce (super, jeśli masz już jakieś doświadczenie, ale jeśli nie - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!)

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w otwartym i kreatywnym zespole

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w interesujących projektach z zakresu e-commerce

  • motywujące wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom

  • dofinansowanie do nauki języka obcego

  • kartę na zajęcia sportowe, by skutecznie naładować akumulatory po pracy

  • możliwość przyłączenia się do pakietu medycznego Enel-Med oraz ubezpieczenia grupowego Uniqa - Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas ważne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników