Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Master Data Specialist z j. angielskim

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Schoeller Allibert Sp. z o.o.

    Schoeller Allibert jest jednym z największych światowych producentów opakowań zwrotnych z tworzyw sztucznych. Od ponad 50 lat rozwijamy, projektujemy i produkujemy opakowania zwrotne z tworzyw sztucznych (RTP). Dzisiaj jesteśmy rynkowym liderem, mamy biura i fabryki na całym świecie.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze
    OPIS STANOWISKA:
    • Praca z centralną bazą danych referencyjnych i jej rozwiązaniami
    • Zarządzanie i edycja bazy danych referencyjnych
    • Zapewnienie dostarczenia danych na czas w celu wspierania procesów w firmie
    • Dostarczanie wysokiej jakości danych, spełniających wymagania klientów wewnętrznych i zewnętrznych firmy, z uwzględnieniem standardów biznesowych
    • Dbanie o jakość kluczowych informacji dzięki różnym strukturom danych
    • Wspieranie innych zespołów w codziennych obowiązkach
    • Zapewnienie wsparcia dla całej organizacji
    • Tworzenie raportów dla różnych wskaźników (KPI)
    • Wsparcie funkcji związanych z danymi i procesami
    • Wsparcie wdrożonych rozwiązań master data w środowisku ERP lub innych globalnych aplikacji
    • Raportowanie wyników
    • Współpraca z zespołem Łańcucha Dostaw oraz pozostałymi Działami w firmie

    NASZE WYMAGANIA:

    • Płynna znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Umiejętności komunikacyjne, rozwiązywanie problemów, podejmowania decyzji
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • Mile widziane osoby z doświadczeniem w obszarze Logistyki, Produkcji, Działu Jakości lub pokrewnych w firmie produkcyjnej
    • Mile widziane: Wiedza na temat master data w systemie ERP
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku oraz w globalnej organizacji

    OFERUJEMY:

    • Pracę na pełny etat w biurze firmy od godziny 8.00 do 16.00
    • Zasadnicze wynagrodzenie + system premii
    • W pełni wyposażone stanowisko pracy (laptop, telefon)
    • Kartę multisport
    • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • Rozwój zawodowy
    • Pełne szkolenie stanowiskowe
    • System szkoleń podnoszących Twoje kwalifikacje zawodowe
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Z 2016, poz.922).

    Informujemy, że Administratorem danych jest Schoeller Allibert Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu, przy ul. Fryderyka Wilhelma Redena 5. Dane zbierane są dla potrzeb powyższej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz i poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Po zakończonym procesie rekrutacyjnym przesłana aplikacja zostanie trwale usunięta z bazy firmy.