Oferta pracy

Junior Media Planner/Buyer

CCPORTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie strategii kampanii reklamowych i ustalenie właściwych założeń przed startem, w tym:

  • Konfiguracja na ustalony cel

  • Obsługa narzędzi na poziomie pro – Google Ads, Google Tag Manager, Facebook Ads

  • Samodzielne przygotowywanie raportów i wniosków z raportów

  • Kontrola budżetu klienta przeznaczonego na reklamy, w tym:

  • Aktywne działanie i analiza wyników

  • Rekomendacje dotyczące konieczności wprowadzenia zmian

  • Umiejętność przeprowadzenia audytu wykorzystania w.w. narzędzi u klienta i wskazanie problematycznych obszarów/propozycja zmian

  • Aktywne komunikowanie zapotrzebowania/problemów/tendencji ruchu na kampanii - inicjatywa bieżąca

  • Budowanie kompetencji w zakresie reklam na Tik-Toku, Instagramie i YouTubie

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w budowaniu i optymalizacji kampanii reklamowych na jednej z platform Google / Facebook Ads

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się anglojęzycznymi narzędziami

  • Znajomość i umiejętność stosowania wskaźników takich jak CR, CTR, CPC, CPM, CPL, CPA

  • Znajomość Google Analytics i Google Tag Manager

  • Znajomość rynku reklamy digital, dostawców reklam na rynkach zagranicznych

  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami w jednym czasie

  • Umiejętność pracy z liczbami oraz wyciągania trafnych wniosków i rekomendacji

  • Otwartość na wiedzę oraz aktywne poszukiwanie nowatorskich rozwiązań

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie Umowy Zlecenie lub B2B

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • hybrydowy tryb pracy

  • możliwości rozwoju wewnątrz struktur w rozwijającym się startupie

  • dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej

  • niekorporacyjną atmosferę i realny wpływ na funkcjonowanie firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy