Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Media Planner - Buyer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy najnowsze technologie, autorskie rozwiązania analityczne i know-how najlepszych specjalistów, aby wspólnie wdrażać efektywne rozwiązania reklamowe i osiągać cele naszych klientów. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to ludzie młodzi, zaangażowani, którym oferujemy odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, realny wpływ na wynik oraz swobodę w szukaniu rozwiązań w codziennej pracy.

    Junior Media Planner / Buyer

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: MP/2018

    Szukamy Członków Zespołu, którzy chcą się mierzyć sami ze sobą i codziennie podnosić sobie poprzeczkę. Jeśli zawsze szukasz sposobu jak robić coś lepiej i skuteczniej, lubisz wyzwania i posiadasz zdolności analityczne, nasza firma jest miejscem dla Ciebie – zapraszamy!

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • wsparcie w planowaniu i zakup kampanii reklamowych on-line
    • bieżący monitoring, optymalizacja i raportowanie wyników
    • współpraca z największymi wydawcami na rynku Polskim i zagranicznym z branży on-line
    • wsparcie w prowadzeniu negocjacji
    • bieżąca współpraca z klientem
    • współudział w kreowaniu materiałów reklamowych
    • śledzenie trendów i analiza rynku

    OCZEKIWANIA:

    • posiadanie tzw. „żyłki rywalizacji” i nastawienie na cel
    • szybkie rozwiązywanie problemów i otwartość na nowe wyzwania
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ścisłe, z zakresu analiz, marketingu)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • sprawne korzystanie z MS Excel
    • motywacja do doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju w branży on-line
    • znajomość  języków obcych takich jak: hiszpański, francuski, portugalski, włoski, czeski, słowacki, rosyjski, rumuński, węgierski i innych będzie dodatkowym atutem
    • mile widziane doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii online

    OFERUJEMY:

    • praktyczny rozwój umiejętności w marketingu on-line
    • start kariery w najszybciej rozwijającej się branży na rynku
    • system premiowy, który realnie nagradza Twoją jakość pracy
    • wpływ na efekt biznesowy i sukcesy całego Zespołu
    • możliwość realizacji własnych pomysłów biznesowych i marketingowych
    • ciekawe projekty, docenienie inicjatywy i elastyczne podejście
    • dostęp do autorskich systemów i narzędzi analitycznych
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
    • naukę prawdziwego performance'u, którego nie poznasz w innej agencji
    • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!

    DODATKOWO:

    • nieformalne warunki pracy
    • elastyczne godziny i możliwość pracy zdalnej
    • świetnych ludzi, ekspertów w swojej dziedzinie, którzy chętnie podzielą się wiedzą
    • benefity, jak prywatna opieka medyczna i karta Multisport
    • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
    • fajne biuro w super lokalizacji (Powiśle) z parkingiem dla samochodów i rowerów
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
    • pracę, która stanie się Twoją pasją!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.