Junior Media Planner - Buyer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-09
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-08-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy najnowsze technologie, autorskie rozwiązania analityczne i know-how najlepszych specjalistów, aby wspólnie wdrażać efektywne rozwiązania reklamowe.. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to ludzie młodzi, zaangażowani, którym oferujemy odpowiedzialność i samodzielność, realny wpływ na wynik oraz swobodę w szukaniu rozwiązań.

    Junior Media Planner / Buyer
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: MPB/2018

    Szukamy zapaleńców, którzy codziennie mierzą się sami ze sobą, lubią konkurować z innymi i chcą być najlepsi w tym co robią!

    Jeśli zawsze szukasz sposobu, aby pomnażać wyniki, lubisz wyzwania i posiadasz zdolności analityczne, nasza firma jest miejscem dla Ciebie – zapraszamy!

    Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia w tym co robimy – nikt na rynku nie ma większego niż my ;) – nauczymy Cię wszystkiego co potrzebne, abyś mógł się spełniać w naszym Zespole.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • planowanie i zakup kampanii reklamowych on-line na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie
    • prowadzenie kampanii reklamowych na największych platformach samoobsługowych takich jak DSP, Managed Service Technology, Exchanges, Native Networks i innych
    • bieżący monitoring, optymalizacja i raportowanie wyników
    • współudział w kreowaniu materiałów reklamowych
    • śledzenie trendów i analiza rynku
    • bieżąca współpraca z klientem

    OCZEKIWANIA:

    • posiadanie tzw. „żyłki rywalizacji” i nastawienie na osiąganie celów
    • szybkie rozwiązywanie problemów i otwartość na nowe wyzwania
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ścisłe, z zakresu analiz, marketingu)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • sprawne korzystanie z MS Excel
    • mile widziane doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii online
    • chęć rozwoju dalszej kariery w marketingu on-line

    OFERUJEMY:

    • nabycie wiedzy i umiejętności w obszarze marketingu performance
    • karierę zawodową w najszybciej rozwijającej się branży na rynku
    • system premiowy, który nagradza Twoją pracę
    • wpływ na swoje osiągnięcia biznesowe i sukcesy całego Zespołu
    • możliwość realizacji własnych pomysłów biznesowych i marketingowych
    • ciekawe projekty, docenienie inicjatywy i elastyczne podejście
    • naukę i pracę na innowacyjnych systemach i narzędziach analitycznych
    • współpracę z ekspertami
    • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!

    DODATKOWO:

    • nieformalne warunki pracy
    • elastyczne godziny i możliwość pracy zdalnej
    • świetnych ludzi, mentorów w swojej dziedzinie, którzy chętnie podzielą się wiedzą
    • benefity, jak prywatna opieka medyczna i karta Multisport, zajęcia językowe i inne
    • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
    • fajne biuro w super lokalizacji (Powiśle) z parkingiem dla samochodów i rowerów
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
    • pracę, która stanie się Twoją pasją!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ITF spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”
    W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody:
    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”