Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Media Planner - Buyer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-04-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DTMO Sp. z o.o.

    Numer referencjny: JMP - 2019

    Praca dla Absolwentów/ studentów ostatnich lat. Szukamy ludzi inteligentnych, którzy chcą się mierzyć sami ze sobą i codziennie podnosić sobie poprzeczkę.

    Jeśli jesteś finalistą lub laureatem olimpiad przedmiotowych - dołącz do nas, a otrzymasz bonus do wynagrodzenia za okazanie dyplomu!

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • planowanie i zakup kampanii reklamowych w Internecie
    • optymalizacja prowadzonych kampanii
    • współpraca z największymi firmami na rynku (Google, Onet, Facebook, itp.)
    • prowadzenie ciągłych negocjacji i dogrywanie kontaktów
    • raportowanie wyników prowadzonych działań
    • zarządzanie i rozwój procesów marketingowo-sprzedażowych w podległych obszarach
    • rekomendowanie usprawnień oraz interesujących kierunków rozwoju

    OCZEKIWANIA

    • umiejętność analitycznego myślenia, brak strachu przed liczbami
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • samodzielność i determinacja w dążeniu do celu
    • wykształcenie ścisłe lub ostatnie lata studiów
    • nie wymagamy doświadczenia, szukamy inteligentnych osób z chęcią do pracy

    OFERUJEMY

    • ciekawe projekty
    • naukę prawdziwego performance'u, którego nie poznasz w innej agencji
    • dostęp do autorskich narzędzi analitycznych
    • możliwość realizacji własnych pomysłów biznesowych i marketingowych
    • ogromną możliwość rozwoju
    • szkolenie i pomoc w pracy, nie zostaniesz rzucony na głęboką wodę, pomożemy Ci wdrożyć się w projekty
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole, średnia w wieku w naszej firmie nie przekracza 30 lat

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.