Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Media Planner (offline)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie i zakup powierzchni reklamowych w prasie
  • nawiązywanie kontaktów z wydawcami prasowymi w Polsce i zagranicą
  • współpraca z  wydawcami
  • współudział w kreowaniu materiałów reklamowych
  • analiza rynku i konkurencji

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • mile widziane doświadczenie w planowaniu i zakupie powierzchni reklamowej oraz we współpracy z wydawcami prasowymi
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji
  • sprawne korzystanie z MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i nastawienie na budowanie relacji
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • kreatywność, własna inicjatywa, nastawienie na szukanie rozwiązań
  • zaangażowanie oraz motywacja do zdobywania nowych doświadczeń w zakresie media planningu

OFERUJEMY:

  • ciekawe projekty w najszybciej rozwijającej się firmie w Polsce
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
  • udział w branżowych wydarzeniach
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się