Ta oferta pracy jest nieaktualna od 567 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Media Planner (offline)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • planowanie i zakup powierzchni reklamowych w prasie
    • nawiązywanie kontaktów z wydawcami prasowymi w Polsce i zagranicą
    • współpraca z  wydawcami
    • współudział w kreowaniu materiałów reklamowych
    • analiza rynku i konkurencji

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat
    • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
    • mile widziane doświadczenie w planowaniu i zakupie powierzchni reklamowej oraz we współpracy z wydawcami prasowymi
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji
    • sprawne korzystanie z MS Excel
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i nastawienie na budowanie relacji
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
    • kreatywność, własna inicjatywa, nastawienie na szukanie rozwiązań
    • zaangażowanie oraz motywacja do zdobywania nowych doświadczeń w zakresie media planningu

    OFERUJEMY:

    • ciekawe projekty w najszybciej rozwijającej się firmie w Polsce
    • możliwość realizacji własnych pomysłów
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
    • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
    • udział w branżowych wydarzeniach
    • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
    • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
    • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
    • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.