Oferta pracy

Junior Menedżer Obszaru Sprzedaży

Allianz

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój – zaczniesz od szkolenia i wdrożenia, które będą obejmować: pozyskiwanie klientów, udział w spotkaniach i realizację celów sprzedażowych

  • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego – w kolejnym etapie będziesz odpowiadać za rekrutację i wdrażanie do pracy nowych Doradców Ubezpieczeniowych

  • Wsparcie członków zespołu w osiąganiu celów biznesowych poprzez: motywowanie, organizację szkoleń i monitorowanie pracy

  • Dbanie o relacje biznesowe z klientami, których dobrze już znasz

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej – w naszej firmie stale uczysz się czegoś nowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub prowadzeniu zespołu

  • Profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków – systematyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność sprawnego zarządzania czasem pracy (to nasza codzienność!)

  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie – przydadzą Ci się w kontaktach międzyludzkich

  • Chęć rozwoju i systematycznego pogłębiania wiedzy

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B – znacznie ułatwi Ci pracę

  • Znajomość social mediów i zainteresowanie aktualnymi trendami rekrutacyjnymi będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Jasna ścieżka kariery – rozwiniesz się w kierunku samodzielnego menedżera

  • Uczestnictwo w autorskiej Akademii Junior Menedżera

  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy - od początku otrzymujesz wsparcie doświadczonego menedżera oraz zespołu rekrutacyjno - wdrożeniowego

  • Współpraca z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń

  • Wieloskładnikowe wynagrodzenie (wsparcie finansowe, prowizje, premie i inne) – masz realny wpływ na wysokość dochodów

  • Zagraniczne podróże w ramach konkursów i nagród za Twoją pracę

  • Możliwość udziału w regionalnych i ogólnopolskich akcjach z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

  • Benefity

  • Akademia Junior Menedżera

  • Szeroki pakiet szkoleń menedżerskich

  • Elastyczny czas pracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Program poleceń

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pomoc finansowa w przypadku chorób i zdarzeń losowych

Wiele zależy od Ciebie:

  • Decydujesz o czasie i trybie swojej pracy

  • Masz realny wpływ na swoją ścieżkę kariery – podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, które pomogą Ci w rozwinięciu skrzydeł

  • Regulujesz poziom swoich zarobków – docelowo, wraz z rozwojem w strukturach, realizując zakładane aktywności i plan sprzedażowy, możesz uzyskać wynagrodzenie na poziomie kilku, a nawet kilkunastu tysięcy miesięcznie

Allianz

W siedemdziesięciu krajach świata oferujemy klientom ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, fundusze inwestycyjne i produkty pozwalające oszczędzać na emeryturę.

W naszym portfelu jest obecnie ponad 88 milionów klientów.

Od prawie 25 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń.

Polski rynek ma duży potencjał. W naszych strukturach sprzedaży jest miejsce dla nowych ekspertów. Zapraszamy do współpracy osoby nastawione na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji.

Przewiń do profilu firmy