Junior Menedżer Obszaru Sprzedaży

Allianz

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 lut 2023
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zaczniesz od szkolenia i wdrożenia, które będą obejmować: pozyskiwanie klientów, udział w spotkaniach i realizację realnych celów sprzedażowych

  • W kolejnym etapie będziesz odpowiadać za rekrutację i wdrażanie do pracy nowych Doradców Ubezpieczeniowych, aby zbudować swój zespół

  • Wspieranie członków zespołu w osiąganiu celów biznesowych poprzez: motywowanie, organizację szkoleń i monitorowanie pracy

  • Dbanie o relacje biznesowe z klientami, których dobrze już znasz

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej – w naszej firmie stale uczysz się czegoś nowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i/lub prowadzeniu zespołu

  • Profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków – systematyczność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność sprawnego zarządzania czasem pracy

  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie

  • Chęć rozwoju i systematycznego pogłębiania wiedzy

  • Gotowość na współpracę w oparciu o umowę B2B – aby rozwinąć swoją firmę nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość social mediów i zainteresowanie aktualnymi trendami rekrutacyjnymi będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie (wsparcie finansowe, prowizje, premie i inne) – masz realny wpływ na wysokość dochodów

  • Jasna ścieżka kariery – rozwiniesz się w kierunku samodzielnego menedżera

  • Uczestnictwo w autorskiej Akademii Junior Menedżera

  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy - od początku otrzymujesz wsparcie doświadczonego menedżera oraz zespołu rekrutacyjno - wdrożeniowego

  • Współpraca z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń

  • Zagraniczne podróże w ramach konkursów i nagród za Twoją pracę

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Akademia Junior Menedżera

  • Szeroki pakiet szkoleń menedżerskich

  • Elastyczny czas pracy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Program poleceń

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pomoc finansowa w przypadku chorób i zdarzeń losowych

Allianz

Allianz to przede wszystkim ludzie. Ludzie o wielkich sercach, pełni inicjatywy i zaangażowania, realizujący się zawodowo. Każdego dnia wspieramy ich rozwój i motywacje. Dbamy o to, aby współpraca z nami nadawała sens temu co robią na co dzień.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, bogata oferta oraz otwartość na potrzeby rynku ugruntowały silną pozycję Allianz jako lidera w branży.

Najbardziej zależy nam na tym, aby nasi klienci i partnerzy uznawali nas za godnych zaufania i czuli się z nami bezpiecznie. Działamy w siedemdziesięciu krajach świata oferując klientom ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe, fundusze inwestycyjne i produkty pozwalające oszczędzać na emeryturę. Zaufało nam już ponad 88 milionów klientów.

Polski rynek ma duży potencjał, dlatego w naszych strukturach sprzedaży jest miejsce dla nowych ekspertów. Zapraszamy do współpracy osoby nastawione na rozwój i zdobywanie nowych kompetencji.

Przewiń do profilu firmy