Oferta pracy

JM/POM/086
Administratorem danych osobowych, w zależności od regionu na który następuje aplikacja jest: Woj. Pomorskie: Usługi Finansowe - Jakub Jabłoński, ul. Krzywoustego 6, 84-207 Bojano Woj. lubuskie, zachodnio-pomorskie: BARI Dariusz Woliński, Ul Bieszczadzka 14h/10, 71-042 Szczecin Woj. wielkopolskie: Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Michał Sieczkowski, ul. Porzeczkowa 5/1, 61-160 Czapury Woj. łódzkie: Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Iwona Wira-Sztyler, 95-060 Brzeziny, ul. św. Anny 61 Woj. kujawsko-pomorskie: Pośrednictwo Finansowe Radosław Kowalka, ul. Karolewska 19m14, 85-420 Bydgoszcz Woj. Mazowieckie: Marcin Gomulski, ul. ZWM 8/8, 02-786 Warszawa Woj. śląskie: Bartłomiej Wójcik, ul. Kierieszkowej 4/2, 41-303 Dąbrowa Górnicza Woj. świętokrzyskie: KA CONSULTING Agnieszka Kalarus, ul. Spółdzielcza 5/51, 25-344 Kielce Woj. podkarpackie, woj. małopolskie: Dawid Szostek, Wola Szczucińska 111, 33-230 Szczucin Woj. lubelskie: Certus Tomasz Podemski, Czeremchowa 8, 20-807 Lublin woj. warmińsko-mazurskie: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Wioletta Ciecierska, os. Metalowców 11/ 4, 11-700 Mrągowo
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Menedżer

Biuro SprzedażyO firmie

  • Szczecin, Stargard, Goleniów, Police, Pyrzyce, Myślibórz, Choszczno, Chojna, Barlinek, Koszalin, Kołobrzeg, Sławno, Sianów, Rosnowo (pow. koszaliński), Białogard, Darłowo, Szczecinek, Dębno

  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 08 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie własnego zespołu sprzedażowego poprzez działania rekrutacyjne i wdrożeniowe (przy wsparciu osoby z HR oraz doświadczonego Menedżera)

  • Pozyskiwanie Klientów Indywidualnych i Biznesowych (Firmy)

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i realizacja planu sprzedażowego na określonym poziomie

  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i umiejętności negocjacyjnych w realizacji postawionych sobie celów

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży

  • Marzysz o zbudowaniu własnego zespołu sprzedażowego od podstaw

  • Jesteś zorientowany na osiąganie celu

  • Posiadasz predyspozycje do pracy menedżerskiej

  • Dobrze planujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz

  • Praca w terenie nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie

  • Mile widziane, jeżeli masz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • nowe, fajne znajomości w firmie o międzynarodowym zasięgu;

  • wysokie i stabilne dochody (od 6 tys. zł.);

  • profesjonalne wdrożenie

  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i menedżerskie

  • przejrzystą ścieżkę awansu zawodowego;

  • czas pracy dopasowany do Ciebie

  • dodatkowe benefity (karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Biuro Sprzedaży

Nasz zespół zrzesza najbardziej skutecznych managerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz doradców, na koncie których jest wiele sukcesów. Nasi wyjątkowi ludzie, najwyższe standardy oraz szeroka oferta produktowa, dopasowana do potrzeb różnych klientów, czynią nas wyjątkowym partnerem do współpracy. Poznajmy się - Metlife

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie swojej aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”