Oferta pracy

Junior Menedżer Zespołu

AVIVA O firmie

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w budowaniu zespołów sprzedażowych. Nauczymy Cię direct search'u, rekrutacji w social mediach, tworzenia ogłoszeń o pracę, prowadzenia rozmów z kandydatami.

  • Będziesz ciągle doskonalić wiedzę produktową i sprzedażową.

  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych.

  • Rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych Doradców Ubezpieczeniowych.

  • Docelowo: szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy swojego zespołu i odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego grupy.

Nasze wymagania

  • Twoje doświadczenie w sprzedaży i/lub prowadzeniu zespołu.

  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.

  • Chęć systematycznego poszerzanie wiedzy.

  • Znajomość social media i zainteresowanie trendami rekrutacyjnymi będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich.

  • Kompleksowe wsparcie i wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego menedżera.

  • Sporo się nauczysz - i to od najlepszych (największa liczba członków MDRT, międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i oszczędności, wywodzi się z Avivy).

  • Jasną ścieżkę kariery - rozwój w kierunku menedżera.

  • Możliwość udziału w regionalnych i ogólnopolskich akcjach CSR.

  • Benefity

  • Rozbudowany pakiet szkoleń menedżerskich

  • Wsparcie mentora

  • B2B

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Dla najlepszych podróże po całym świecie

  • Elastyczny czas pracy

AVIVA

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Wiele zależy od Ciebie:

  • Decydujesz o czasie i trybie swojej pracy.

  • Regulujesz poziom swoich zarobków - docelowo, wraz z rozwojem w strukturach, realizując zakładane aktywności i plan sprzedażowy Grupy, możesz uzyskać wynagrodzenie na poziome kilku a nawet kilkunastu tysięcy miesięcznie.