Logo Pracuj.pl

Junior Menedżer Zespołu

AVIVAO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w budowaniu zespołów sprzedażowych. Nauczymy Cię direct search'u, rekrutacji w social mediach, tworzenia ogłoszeń o pracę, prowadzenia rozmów z kandydatami.
  • Będziesz ciągle doskonalić wiedzę produktową i sprzedażową.
  • Budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych.
  • Rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych Doradców Ubezpieczeniowych.
  • Docelowo: szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy swojego zespołu i odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego grupy.

Nasze wymagania

  • Twoje doświadczenie w sprzedaży i/lub prowadzeniu zespołu.
  • Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań.
  • Chęć systematycznego poszerzanie wiedzy.
  • Znajomość social media i zainteresowanie trendami rekrutacyjnymi będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich.
  • Kompleksowe wsparcie i wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego menedżera.
  • Sporo się nauczysz - i to od najlepszych (największa liczba członków MDRT, międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i oszczędności, wywodzi się z Avivy).
  • Jasną ścieżkę kariery - rozwój w kierunku menedżera.
  • Możliwość udziału w regionalnych i ogólnopolskich akcjach CSR.

Benefity

  • Rozbudowany pakiet szkoleń menedżerskich
  • Wsparcie mentora
  • B2B
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Dla najlepszych podróże po całym świecie
  • Elastyczny czas pracy

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi – dołącz do nas!

Wiele zależy od Ciebie:

  • Decydujesz o czasie i trybie swojej pracy.
  • Regulujesz poziom swoich zarobków - docelowo, wraz z rozwojem w strukturach, realizując zakładane aktywności i plan sprzedażowy Grupy, możesz uzyskać wynagrodzenie na poziome kilku a nawet kilkunastu tysięcy miesięcznie.

Junior Menedżer Zespołu, Lublin