Junior/ Mid Full-Stack Web Developer (.NET)

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2019-06-18
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-07-18)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Opole
    Nr ref:(SR/06/19)

     Opis stanowiska:

    • Praca nad rozwojem nowego dedykowanego oprogramowania klasy B2B oraz B2C w technologii .NET Core.
    • Implementacja nowych procesów biznesowych.
    • Utrzymanie oraz rozbudowa obecnych systemów, zarówno od strony backend jak i frontend.

    Wymagania:

    • Min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o platformę .NET lub udokumentowane projekty akademickie.
    • Dobra znajomość ASP.NET MVC w połączeniu z Entity Framework.
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej.

    Mile widziane:

    • Znajomość HTML, CSS, JavaScript.
    • Znajomość Angular 2+.
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami: GIT lub TFS oraz VisualStudio 2017.
    • Znajomość baz danych MS SQL

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności.
    • Udział w budowanym od podstaw nowoczesnym systemie informatycznym.
    • Pracę w najnowszych technologiach.
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycie doświadczenia.
    • Pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole specjalistów.
    • Przyjazną atmosferę w pracy.
    • Wyjazdy oraz spotkania integracyjne.

     Dodatkowe informacje:

    • Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.