Junior Negotiator

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.02.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 20.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Estate Fellows Sp. z o.o. Sp.K

    NAI Estate Fellows jest krajową firmą doradców nieruchomości, liderem na rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Oferujemy kompleksowy zakres usług dla średnich i dużych podmiotów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. NAI Estate Fellows jest wyłącznym na Polskę członkiem największej na świecie sieci biur nieruchomości - NAI Global.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wsparcie zespołu w pozyskiwanie klientów - potencjalnych najemców, realizacja transakcji najmu na rzecz klientów poszukujących powierzchni biurowych, handlowych, magazynowych – Reprezentacja Najemcy
    • wsparcie zespołu w aktywnym zarządzaniu najmem budynków komercyjnych, komercjalizacja nowych projektów biurowych, pozyskiwanie najemców – Reprezentacja Właściciela

    Zakres obowiązków:

    wsparcie zespołu w zawieraniu nowych umów, renegocjacje, przedłużenia, wypowiadanie umów najmu, bieżący monitoring rynku nieruchomości, określanie warunków rynkowych najmu, przygotowywanie strategii najmu nieruchomości

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku lub pokrewnym (obsługa klienta, sprzedaż)
    • minimum podstawowa znajomość rynku nieruchomości komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem biurowego rynku warszawskiego
    • wykształcenie wyższe
    • zaangażowanie i umiejętność budowanie kontaktów
    • umiejętność pracy w zespole
    • dokładność, sumienność
    • elastyczność, asertywność
    • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
    • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość przepisów prawa z obszaru pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami będzie dodatkowym atutem
    • wymagane: prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • szansa na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży nieruchomości
    • konkurencyjne warunki finansowe
    • praca w biurze w Centrum Warszawy, w zgranym i miłym zespole
    • delegacje krajowe i zagraniczne
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon/laptop).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU UDZIAŁU W REKRUTACJI

    Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w: Warszawie przy ul. Pankiewicza 3, 00-696, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w: Warszawie przy ul. Pankiewicza 3, 00-696  na adres e-mail [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Estate Fellows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w: Warszawie przy ul. Pankiewicza 3, 00-696 (zwany dalej „Administratorem”), tel. 22 3797300, mail: [email protected]

    Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego,

    Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych w celu rekrutacji, jest wyrażona przez Państwa zgoda poprzez wysłanie swoich dokumentów aplikacyjnych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)

    Państwa dane osobowe przetwarzane w celu procesu rekrutacyjnego będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.

    Przysługuje Państwu prawo do:

    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.