Logo Pracuj.pl

Junior .NET/C# Developer

CRE Polskie ePłatnościO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

Mile widziane

  • Jira

  • Confluence

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowych funkcjonalności w oprogramowaniu
  • Wykrywanie i poprawianie błędów w oprogramowaniu
  • Zmiany w istniejącej dokumentacji
  • Udział w dyskusjach dotyczących projektowania oprogramowania

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem lub absolwentem ostatnich lat studiów technicznych i chcesz zdobyć mocny wpis w CV
  • Masz pozytywne nastawienie do pracy, energię do działania, jesteś osobą dokładną, samodzielną rzetelną
  • Przynajmniej podstawowa znajomość C# i chęć dalszej nauki
  • Mile widziana znajomość Java
  • Znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Znajomość Relacyjnych baz danych, SQL, XML, Linux/Windows, Bash/Powershell

  • Znajomość: Jira, Confluence, Python

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się spółce, z zapleczem lidera europejskiego;
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premii kwartalnych MBO, po okresie próbnym;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta Multisport, okazja uczestniczenia w kursie j. angielskiego, możliwość pracy w systemie hybrydowym, po okresie próbnym, a także imprezy integracyjne i wiele innych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

CRE Polskie ePłatności

Polskie ePłatności to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets -lidera europejskiej branży płatniczej.

Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferuje szeroki wachlarz usług i obsługi transakcji bezgotówkowych dokonanych za pomocą terminali POS!

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub rozwojem doświadczenia w dynamicznej branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Junior .NET/C# Developer, Kraków