Logo Pracuj.pl

Junior .NET Developer

OPONEO.PL S.A.O firmie

umowa o pracę
4 900–7 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 900–8 400
netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

OPONEO.PL S.A.

Podleśna 17

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • .NET

Mile widziane

  • ASP.NET

  • ASP.NET MVC

  • ERP

  • Java

  • WCF

  • WPF

  • Entity Framework

  • .NET Core

  • Docker

  • Angular

  • JavaScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • bieżące utrzymanie systemu i realizacja zadań serwisowych
  • tworzenie i modyfikacja aplikacji webowych
  • wsparcie innych programistów w realizacji zadań
  • realizacja własnych rozwiązań pod okiem innych programistów
  • realizacja projektów wg. Agile/Scrum

Nasze wymagania

  • sprawnie piszesz kod w C#
  • posiadasz praktyczną znajomość Visual Studio lub Eclipse
  • posiadasz podstawową znajomość SQL Server lub MySQL
  • cechuje Cię chęć do nauki i rozwijania własnych umiejętności
  • znasz język angielski w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • rozumienie procesów biznesowych, np. obiegu dokumentów
  • umiejętność pisania w Javie
  • znajomość systemów klasy ERP
  • znajomość ASP.NET Web Forms, ASP.NET MVC
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji

Podział czasu pracy

40%

Bugfixing

45%

Nowe funkcjonalności

10%

Wsparcie klienta wewnętrznego

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • tester manualny
  • project manager
  • scrum master
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • pair programming
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • będziesz współtworzyć zespół podbijający europejskie i światowe rynki
  • po okresie próbnym zapewniamy umowę o pracę na czas nieokreślony
  • będziesz mieć możliwość dołączenia do programu wewnętrznych szkoleń programistycznych – Akademia Oponeo
  • dajemy możliwość praktycznego zapoznania się z zagadnieniami: wirtualizacji (vmware), skalowalności i load balancing-u aplikacji, Windows Server, Windows Clustering
  • spotkasz się u nas z przyjacielską atmosferą sprzyjającą kreatywności
  • oferujemy codziennie darmowy bufet: napoje i pyszną kawę z ekspresu ciśnieniowego
  • będziesz mógł/a korzystać bezpłatnie z firmowej siłowni oraz zajęć fitness
  • będziesz pracować w nowoczesnej infrastrukturze biurowej (szatnie, prysznice, kantyna z pysznymi posiłkami)
  • zapewniamy dodatki w postaci premii świątecznych oraz zniżek na usługi kulturalne

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne

Oponeo.pl S.A. to polska firma obecna coraz szerzej na rynku europejskim.

Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z zakupu w naszym sklepie i aby mieli pewność, że dbamy o ich bezpieczeństwo na drodze sprzedając najlepszej jakości produkty. Oponeo.pl S.A. to też miejsce, w którym klienci znajdą profesjonalną wiedzę na temat opon, aktualne testy, opinie innych użytkowników i relacje z wydarzeń sportowych które wspieramy.

W Oponeo.pl S.A. pracuje już ponad 450 osób, ale do rozbudowy nadal potrzebujemy zarówno specjalistów, jak i osób zamierzających zdobyć doświadczenie zawodowe.

Junior .NET Developer, Podleśna 17, Bydgoszcz