Jeżeli chcesz, abyśmy uwzględniali Twoje CV i/lub list motywacyjny również w przyszłych rekrutacjach konieczne jest wyrażenie odrębnej zgody w CV: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub w liście motywacyjnym na cele przyszłych rekrutacji. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest bezpłatne. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” potwierdzasz, iż zapoznałaś/zapoznałeś się z poniższą Informacją Administratora danych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
OPONEO.PL S.A.

Junior .NET Developer

OPONEO.PL S.A.O firmie

  • Podleśna 17, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 10 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Podleśna 17

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • MySQL

Mile widziane

  • ASP.NET

  • ASP.NET MVC

  • ERP

  • Javie

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • bieżącym utrzymaniem systemu i realizacją zadań serwisowych

  • tworzeniem i modyfikacją aplikacji webowych

  • wsparciem innych programistów w realizacji zadań

  • realizacją własnych rozwiązań pod okiem innych programistów

  • realizacją projektów wg. Agile/Scrum

Nasze wymagania

  • sprawnie piszesz kod w C#

  • posiadasz praktyczną znajomość Visual Studio lub Eclipse

  • posiadasz podstawową znajomość SQL Server lub MySQL

  • cechuje Cię chęć do nauki i rozwijania własnych umiejętności

  • znasz język angielski w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • rozumienie procesów biznesowych, np. obiegu dokumentów

  • umiejętność pisania w Javie

  • znajomość systemów klasy ERP

  • znajomość ASP.NET Web Forms, ASP.NET MVC

  • znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • będziesz współtworzyć zespół podbijający europejskie i światowe rynki

  • po okresie próbnym zapewniamy umowę o pracę na czas nieokreślony

  • będziesz mieć możliwość dołączenia do programu wewnętrznych szkoleń programistycznych – Akademia Oponeo

  • dajemy możliwość praktycznego zapoznania się z zagadnieniami: wirtualizacji (vmware), skalowalności i load balancing-u aplikacji, Windows Server, Windows Clustering

  • spotkasz się u nas z przyjacielską atmosferą sprzyjającą kreatywności

  • oferujemy codziennie darmowy bufet: napoje i pyszną kawę z ekspresu ciśnieniowego

  • będziesz mógł/a korzystać bezpłatnie z firmowej siłowni oraz zajęć fitness

  • będziesz pracować w nowoczesnej infrastrukturze biurowej (szatnie, prysznice, kantyna z pysznymi posiłkami)

  • zapewniamy dodatki w postaci premii świątecznych oraz zniżek na usługi kulturalne

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Oponeo.pl S.A. to polska firma obecna coraz szerzej na rynku europejskim, a także w Stanach Zjednoczonych.

Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z zakupu w naszym sklepie i aby mieli pewność, że dbamy o ich bezpieczeństwo na drodze sprzedając najlepszej jakości produkty. Oponeo.pl S.A. to też miejsce, w którym klienci znajdą profesjonalną wiedzę na temat opon, aktualne testy,opinie innych użytkowników i relacje z wydarzeń sportowych które wspieramy.

W Oponeo.pl S.A. pracuje już ponad 450 osób, ale do rozbudowy nadal potrzebujemy zarówno specjalistów, jak i osób zamierzających zdobyć doświadczenie zawodowe.

Przewiń do profilu firmy