Oferta pracy
ZPT-3511

Junior .NET Developer

ALIOR BANK

  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 13 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Oracle

  • React

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • realizacja ciekawych wyzwań programistycznych automatyzujących procesy bankowe z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,

  • realizacja projektów bankowych wykorzystując filozofię Agile,

  • współpraca z ambitnym i zaangażowanym zespołem programistów oraz biznesu,

  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu.

Nasze wymagania

  • posiadasz bardzo dobrą znajomości platformy Microsoft .NET C#,

  • masz doświadczenie w ASP .Net MVC,

  • miałeś/aś styczność z bazą danych Oracle lub MSSQL,

  • programujesz w/znasz JavaScript, TypeScript, React

  • posiadasz znajomość standardowych technologii webowych HTML+CSS (używamy Bootstrapa),

  • możesz pochwalić się znajomością dobrych praktyk programowania,

  • jesteś gotowy/a do zdobywania nowych umiejętności.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • pracę zdalną,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • udział w ciekawych projektach,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje