Oferta pracy

Junior .Net Developer

Mindbox S.A.O firmie

6 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Poszukujemy osoby, które chce zdobyć doświadczenie przy rozwoju międzynarodowej platformy bankowej. Zapewniamy pracę na wysokim poziomie w Agile’owym zespole, w międzynarodowym środowisku. 😊

Budujemy i powiększamy zespół, dlatego szukamy wielu utalentowanych, napędzanych i kreatywnych programistów, chętnych do ciągłego rozwoju kariery w ekscytującym i satysfakcjonującym sektorze finansowym.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie istniejącego kodu oraz udział w tworzeniu nowego
  • Implementacja nowych funkcjonalności systemu
  • Korzystanie z istniejącej dokumentacji technicznej i tworzenie nowej
  • Wspieranie programistów w zespole

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego w IT
  • Znajomość: średniozaawansowane (.NET, C#), min. podstawy (SQL, SQL Server 2012/MySQL).
  • Mile widziane: SOAP/REST, podstawy MS SharePoint
  • Jeśli orientujesz się w obszarach: TypeScript, Angular 7+, JavaScript, HTML, CSS – to plus

Oferujemy:

  • Umowę o pracę do 6 000 PLN brutto lub B2B 7500 + Vat
  • Wsparcie doświadczonych programistów
  • Możliwość długoterminowej wspólpracy
  • Safari books
  • Szansa na zapoznanie się z kulturą pracy DevOps, praca w zespole realizującym coode review, SOLID, etc.