Logo Pracuj.pl

Junior .NET developer

XTM International LimitedO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • Git

  • ASP.NET

  • ASP.NET MVC

  • WebServices

Mile widziane

  • CSS

  • HTML

  • TypeScript

  • React

  • Docker

O projekcie

Twoim głównym zadaniem będzie przede wszystkim integracja systemu XTM (API SOAP lub REST) z systemami CMS takimi jak Sitecore, Episerver oraz Kentico z użyciem technologii .NET/ASP.NET/ASP.NET MVC.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, rozwój oraz implementacja zaawansowanego oprogramowania z wykorzystaniem technologii ASP.NET oraz ASP.NET MVC
  • Współpraca wewnątrz kilkuosobowego zespołu (back-end & front-end) zarządzanego przez Project managera
  • Podnoszenie jakości kodu dzięki testom jednostkowym oraz code review
  • Współpraca z działem wsparcia w związku z instalacjami i aktualizacjami utworzonych integracji

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu w technologii .NET (ASP. NET oraz ASP.NET MVC)
  • Znajomość WebServices (SOAP i REST)
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git)
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (np. NUnit)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz wewnętrzną komunikacje
  • Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • znajomość zagadnień związanych z systemami CMS (głównie Sitecore)
  • ogólna znajomość CSS, HTML, Typescript, React
  • znajomość narzędzi do wirtualizacji takich jak Docker

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie (studenci)
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Program treningowy
  • Indywidualne plany rozwoju w strukturze naszej firmy
  • Aktualnie możliwość wyboru trybu pracy - zdalnie, stacjonarnie lub w modelu hybrydowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

XTM International Limited

Firma XTM International jest twórcą internetowego systemu do zarządzania tłumaczeniami (translation management system). W naszym portfelu obsługiwanych klientów znajdują się firmy z całego świata.

Junior .NET developer, Poznań