Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior .NET Developer w Sklepie Internetowym

Sprzegla24.plO firmie

umowa o pracę
4 50010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Aleja Krakowska 173, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Sprzegla24.pl

Aleja Krakowska 173

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

O projekcie

Gdy dołączysz do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój obecnych narządzi wewnątrz firmy. Pracujemy zespołowo, otrzymasz więc wsparcie merytoryczne w zakresie prowadzonych prac.

Jeśli czujesz, że dasz radę podjąć to wyzwanie oraz marzysz o pracy, w której będziesz miał realny wpływ na rozwój firmy, to aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie obecnych systemów i aplikacji

  • Wdrożenie i rozwój nowych aplikacji usprawniających procesy biznesowe

  • Współpraca z innymi programistami

  • Analiza dokumentacji dostępnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii .NET Framework/.NET Core

  • Znajomość webservice REST API lub SOAP API

  • Znajomość metod i technologii HTTP

  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL (MySQL lub PostgreSQL lub MS SQL)

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane

  • Entity Framework

  • LINQ

  • JavaScript, HTML5, CSS3

  • Razor pages

  • CI/CD

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • product owner
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od umiejętności) + premie

  • Współpraca na pełny etat (umowa B2B lub UoP)

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Budżet szkoleniowy, zakup książek, prasy branżowej

  • Samodzielne stanowisko i możliwość dalszego rozwoju

  • Realny wpływ na kreowanie rozwoju firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa techniczna online lub telefonicznie

2

Druga rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

Jesteśmy zespołem dwudziestu młodych ludzi, którzy z pasją prowadzą sklepy motoryzacyjne Sprzegla24.pl oraz Sprzeglo.com.pl. W ostatnim czasie rozwijamy się bardzo dynamicznie i czujemy, że nadszedł czas, by do naszego zespołu dołączyła osoba na stanowisko .NET developera.

Przewiń do profilu firmy