Oferta pracy

Junior .Net Developer

Netwise S.A.

  • Szamocka 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Szamocka 8

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • HTML

  • JavaScript

  • Visual Studio

  • Angular

System operacyjny

O projekcie

Bierzesz udział w dużych i złożonych projektach a Twoja praca realnie wpływa na efektywność i skuteczność tysięcy pracowników naszych Klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Junior .Net Developer

Nasze wymagania

Jeśli umiesz w .NET oraz C#

oraz masz za sobą pierwsze doświadczenia z:

SQL,

JavaScript,

HTML,

Visual Studio,

Angular,

lubisz Agile oraz rozwiązywać technologiczne zagwozdki i także komunikatywnie posługujesz się angielskim, dołącz do Nas!

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Bierzesz udział w ambitnych projektach wdrożeniowych systemów opartych o Microsoft .NET oraz platformy Microsoft Dynamics CRM / Microsoft Dynamics 365.

  • Pracujesz z doświadczonymi managerami oraz ekspertami w swojej branży, łączysz sprawnie wiedzę biznesową z techniczną.

  • Pracujesz w Agile, aby zapewnić klientowi najwyższą wartość.

  • Współpracujesz z Microsoft MVP (Most Valuable Professional) w zakresie Dynamics CRM.

  • Zdobywasz certyfikacje Microsoftu.

  • Planujemy dla Ciebie indywidualną ścieżkę rozwoju, uwzględniając Twoje predyspozycje

  • Masz stabilną pracę w innowacyjnej firmie z gwarancją pracy na projekcie.

  • Co miesiąc bierzesz udział w dzieleniu się wiedzą na Netwise Czwartku.

  • Uczysz się języka angielskiego w czasie pracy.

  • Masz kartę Multisport.

  • Elastycznie zarządzasz czasem pracy.

  • Pracujesz w wygodnym biurze z lodówką zawsze pełną napoi i słodyczy lub zdalnie (wtedy o lodówkę i słodycze musisz zadbać we własnym zakresie )

  • Bawisz się świetnie na imprezach integracyjnych i nie możesz się doczekasz kolejnej

  • Otrzymujesz wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i gwarancję regularnej ewaluacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy grupą zuchwałych pasjonatów budowania i tworzenia aplikacji, które realnie wspierają niestandardowe potrzeby polskich i globalnych organizacji. Specjalizujemy się w aplikacjach biznesowych w obszarze obsługi klienta, marketingu, sprzedaży, portali klienckich (B2B/ Selfcare) oraz zarządzaniu partnerami i sieciami sprzedaży

Nasze umiejętności, profesjonalizm w działaniu i wyjątkowe podejście do potrzeb klienta są potwierdzone przez liczne zakończone projekty (ponad 160!) w 23 krajach. Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby wymyślać i stosować światowej klasy technologie z zespołem inżynierów i analityków wraz z MVP Microsoft.

Dołącz do Netwise Team - w rok nauczysz się więcej niż w innych firmach przez wiele lat a z Twoich rozwiązań będą korzystać tysiące użytkowników każdego dnia!

Przewiń do profilu firmy