Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior .NET Developer - Web Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Loyalty Point stawiamy sobie za cel, by nasi Klienci mogli poznać swoich konsumentów i na bazie zebranej wiedzy traktować ich w sposób szczególny – im więcej wiemy, w tym bardziej dopasowany i precyzyjny sposób komunikujemy oferty naszych Klientów. Łączymy wypracowane przez lata umiejętności analityczne z pomysłami kreatywnymi, dzięki czemu wiemy, co konsumenci kupują i co ich do tego motywuje. Przekuwamy zdobytą wiedzę na działania praktyczne z korzyścią dla naszych Klientów i rozwoju ich biznesu.

    Junior .NET Developer / Web Developer

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Franciszka Klimczaka 1

    Zakres obowiązków:

    • serwisowanie istniejących aplikacji ASP.NET
    • udział w rozwoju nowych aplikacji ASP.NET

    Oczekiwania:

    • łatwość (i chęć!) przyswajania nowej wiedzy
    • wyższe wykształcenie informatyczne/techniczne (ewentualnie w trakcie studiów)
    • chęć rozwoju w zakresie technologii .NET oraz innych technologiach Microsoft
    • podstawowa znajomość HTML/Javascript/CSS,
    • podstawowa znajomość języka C#
    • znajomość zagadnień z zakresu programowania obiektowego,
    • dobra organizacja pracy, staranność i zaangażowanie
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji
    • komunikatywność i poczucie humoru

    Mile widziane:

    • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych

    Co możemy zaoferować?:

    • pracę w zdolnym, młodym i bardzo kreatywnym zespole oraz niesamowitą atmosferę w pracy!
    • udział w innowacyjnych projektach dla międzynarodowych klientów
    • realny wpływ na rozwój firmy – wspólnie pracujemy, wspólnie ustalamy cele i je realizujemy po to by wspólnie cieszyć się z sukcesów! Zauważamy Twój wkład i z chęcią wynagradzamy zaangażowanie.
    • prywatną opiekę medyczną
    • chill-out room z x-boxem oraz doświadczonym zespołem w Rocket League
    • orzeszkowe środy
    • elastyczne godziny pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv poprzez przycisk:
    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Loyalty Point sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.