Oferta pracy

Junior .NET Developer

IT KONTRAKTO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Młodszy specjalista (Junior)

IT KONTRAKT

Wrocław

Wrocław

Avenga to nowa marka na rynku polskim, jednak nasz zespół  pracuje z sukcesem już od 15 lat, utrzymując pozycję lidera w outsourcingu IT. Tworzymy idealne środowisko dla rozwoju dla naszych pracowników, doceniając ich umiejętności i talenty oraz dając im pole do poszerzania swojego zakresu kompetencji. Jeśli masz doświadczenie z technologiami programistycznymi, których używamy, a jednocześnie wciąż jesteś na początkowym etapie kariery, zaaplikuj do nas.

Junior .NET DeveloperNumer ref.: SOU/JND/WRO/09
ZADANIA:
  • Utrzymanie i rozwój wewnętrznej aplikacji Avenga
  • Automatyzacja procesów
  • Zarządzanie środowiskami w wewnętrznej infrastrukturze grupy
  • Rozwój i integracja istniejących systemów

WYMAGANIA:

  • SQL: poziom bardzo dobry
  • JavaScript: poziom bardzo dobry
  • C# .NET Core: poziom bardzo dobry / dobry w przypadku DevOps
  • Angular: poziom dobry
  • Azure: poziom bardzo dobry
  • Znajomość zagadnień CI/CD
  • Znajomość środowiska Windows Server (Azure / On-prem)
  • Mile widziane: znajomość Google Cloud Platform, G Suite, Python
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Junior .NET Developer.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy