Oferta pracy

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Racławicka 2

Krzyki

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET C#

  • HTML

  • CSS

  • SQL

  • REST

  • JS

Mile widziane

  • .NET CORE 5

  • Silverlight

  • Docker

  • RabbitMQ

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy Firmą, która realizuje indywidualne podejście do każdego pracownika. Zależy nam na osiąganiu celów poprzez wspólne zaangażowanie wszystkich zespołów i wszystkich pracowników. Więcej o nas: http://creditexpressinkasso.pl

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania w technologii ASP.NET MVC, WCF, WinForms

  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektu

  • Tworzenie dedykowanych aplikacji i rozwijanie istniejących systemów informatycznych

  • Identyfikacja oraz naprawa błędów w aplikacjach

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem w języku C#

  • Praktyczna znajomość PL/SQL

  • Wykształcenie wyższe (po kierunku informatyka lub pokrewnym)

  • Znajomość środowiska .Net 4 i .Net core 5 (Visual Studio 2019)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zdolności analityczne

  • Sumienność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w budowaniu interfejsu użytkownika (UI)

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w programowaniu w technologii Silverlight

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Podział czasu pracy
70%

Utrzymanie

30%

Nowe projekty

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • deployment na poziomie zespołu

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego i współpracowników

  • Indywidualne podejście do każdego pracownika

  • Pakiet socjalny: opieka medyczna w medicover/karta multisport, ubezpieczenie na życie

  • Dobre warunki i miłą atmosferę współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

APLIKACJA

2

SELEKCJA

3

SPOTKANIE

4

DECYZJA

5

WITAJ NA NASZYM POKŁADZIE

Jesteśmy Firmą, która realizuje indywidualne podejście do każdego pracownika. Zależy nam na osiąganiu celów poprzez wspólne zaangażowanie wszystkich zespołów. Więcej o nas: http://creditexpressinkasso.pl

Przewiń do profilu firmy