Oferta pracy

  • Legnicka 48f, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48f

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Visual Studio 2017

  • ReSharper

  • .NET Framework 4.8

  • ASP.NET WEB API2, OWIN/Katana

  • OAuth2, JWT

  • Test Driven Development i Behavior Driven Development

  • Consumer Driven Contracts

  • Zasad SOLID stosowanych w praktyce

  • Dependency Injection

  • Continuous Integration

  • ELK/Splunk

System operacyjny

O projekcie

Obecnie zespół pracuje nad kilkoma projektami, między innymi nad stworzeniem kompleksowego REST Web API, które umożliwi naszym klientom konstruowanie własnych rozwiązań webowych i korzystanie z udostępnionej przez Acturis skomplikowanej logiki ubezpieczeniowej.

Tworzymy zespół, w którym każdy ma wpływ na końcowe rozwiązanie, na każdym etapie jego tworzenia – od koncepcji, przez architekturę, projektowanie i implementację. Stawiamy na pracę zespołową i jakość wytwarzanego oprogramowania. Razem z nami poznasz zaawansowane zagadnienia związane z testowaniem. Nauczysz się jak sprawnie tworzyć kod w oparciu o TDD i BDD oraz podstaw Domain Driven Design. Chcemy, aby każdy członek zespołu czuł się jego ważną częścią, mógł uczyć się od innych i potrafił innym przekazać swoją wiedzę.

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osób które podczas studiów realizowały ambitne projekty programistyczne. Jeżeli nie miałeś okazji zdobyć większego doświadczenia, ale jesteś zorientowany na poszerzanie kompetencji i rozwój, to właśnie w naszym zespole będziesz mógł rozwinąć skrzydła.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku technicznym

  • Dobrą znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie i piśmie

  • Realizowanie projektów aplikacji webowych w C#

  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Silną motywacje

  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Mile widziane

  • Znajomość i umiejętność stosowania TDD i BDD.

  • Znajomość zagadnień różnych poziomów testowania – testów integracyjnych, akceptacyjnych itd.

  • Znajomość OAuth2 i zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych.

  • Znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania (Scrum, Agile, XP).

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle).

  • Znajomość narzędzi ciągłej integracji (Jenkins)

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie satysfakcja pracownika jest istotną wartością

  • Bycie częścią ambitnego zespołu, składającego się z utalentowanych osób z pasją

  • Wykorzystywanie umiejętności analitycznych, pomysłowości i Twojej wiedzy – zapewniamy rozsądny czas potrzebny do utrzymania wysokiej jakości kodu

  • Konkretny wpływ na architekturę i kształt projektów

  • Dołączenie do nowoczesnej organizacji odnoszącej sukcesy na rynkach europejskich

  • Różnorodne projekty

  • Ścisłą współpracę z analitykami i programistami z Wielkiej Brytanii

  • Stały nacisk na rozwój pracowników

  • Indywidualne podejście oraz wyasygnowany czas w każdym kwartale na rozwój w kierunku wybranym przez pracownika

  • Uczestnictwo w licznych wydarzeniach integracyjnych (także wyjazdowych)

  • Inne benefity – zapytaj rekrutera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 20 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Przewiń do profilu firmy