Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Network & Computer Systems Administrator

Europa Systems Sp. z o.o.

  • Żabów 76B, Żabów (pow. pyrzycki)
    Żabów (pow. pyrzycki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

76B

Żabów (pow. pyrzycki)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów z systemami operacyjnymi oraz aplikacjami zainstalowanymi na komputerach,

  • Obsługa i konfiguracja sprzętu komputerowego (komputerów, drukarek),

  • Klasyfikacja i rejestrowanie zgłoszeń,

  • Współpraca z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi w przypadku poważniejszych problemów,

  • Inwentaryzacja i zamawianie sprzętu i oprogramowania IT,

  • Tworzenie instrukcji dla użytkowników,

  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań IT w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie informatyczne, mile widziane wyższe informatyczne,

  • Doświadczenie w wspieraniu użytkowników w rozwiązywaniu problemów z systemami operacyjnymi oraz aplikacjami zainstalowanymi na komputerach,

  • Doświadczenie w diagnozowaniu i serwisowaniu komputerów oraz urządzeń peryferyjnych,

  • Umiejętność pracy z systemem Windows 10 w zakresie administracji i wsparcia użytkownika końcowego,

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność wyjaśnienia zagadnień komputerowych użytkownikom nietechnicznym,

  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych,

  • Znajomość systemu Windows 10 w zakresie administracji i wsparcia użytkownika końcowego,

  • Znajomość aplikacji biurowych (pakiet MS Office),

  • Znajomość vLAN, routing, 802.11x,

  • Dobra znajomość aplikacji biurowych (pakiet MS Office),

  • Znajomość języka angielskiego, min. poziom A2,

  • Umiejętność pracy w Zespole.

  • Doświadczenie w pracy z Windows serwerami, maszynami wirtualnymi,

  • Znajomość narzędzi i możliwości oferowanych przez Active Directory,

  • Znajomość problematyki sieciowej (vLAN, routing, 802.11x), środowiska SharePoint, aplikacji z pakietu Office 365.

To oferujemy

  • Praca w innowacyjnym przedsiębiorstwie nastawionym na rozwój na rynku logistyki wewnętrznej,

  • Rozwój i doskonalenie Twojej wiedzy i umiejętności,

  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta o szacunek i wiedzę,

  • Komfortowe warunki pracy w biurze w Żabowie (Organizujemy car-sharing ze Szczecina, Stargardu).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy zespołem ponad 240 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować ! Dołącz do naszego zespołu!

www.europasystems.pl

Przewiń do profilu firmy