Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Network Domain Architect

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Katowice
Ref. no. /MB/I/SI/ŁN3244

To musisz umieć

  • Duża wiedza o architekturze sieci w co najmniej jednej z następujących dziedzin:

Routing/Swithcing/Data Centre:

-Projektowanie/wdrażanie/utrzymanie Data Center Network

-Wiedza i doświadczenie w pracy z protokołami routingowymi (BGP, OSPF, EGIRP)

Network Security:

-Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu urządzeń sieciowych (NGF, IPS, WAF oraz Proxy)

-Znajomość technologii VPN oraz Secured Remote Access

-Znajomość urządzeń do monitorowania sieci w tym analizy ruchu, Deep Packet Inspection

-Aplication Level Security

-Znajomość technologii szyfrujących

  • Umiejętność wykonywania wielopoziomowych technicznych analiz (architektura, projektowanie)
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i prezentacji informacji
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Gotowość do nauki i zgłębiania nowych technologii oraz trendów w zakresie sieci komputerowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z produktami Cisco, Palo Alto, Blue Coat, Brocade lub F5
  • Doświadczenie w projektowaniu/wdrażaniu/utrzymaniu architektury SDN lub Fabric
  • Znajomość IPv6 oraz protokołów Multicast
  • Traffic balancing (LTM,GTM)

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Mile widziane doświadczenie w IP Fabric, ACI lub NGC
  • Posiadanie któregoś z poniższych certyfikatów:
    -CISCO CCIE
    -CISCO CCNP
    -Checkpoint CCSP
    -Checkpoint CCSM
    -BlueCoat BCCPP

Jak pracujemy

W ING Services Polska działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

umowa o pracę
taki rodzaj umowy oferujemy
8:00 - 16:00
w tych godzinach pracujemy
Konduktorska 35, Katowice
tutaj mięści się nasze biuro

Zakres obowiązków

50%
  - Praca projektowa

40%
  - Architektura sieciowa

10%
  - Podróże służbowe

Pozostałe wymagania

  • Studia magisterskie, inżynierskie lub równoważne doświadczenie zawodowe
  • Minimum 4 lata doświadczenie w pracy jako Architekt Sieci, lub Ekspert ds. Sieci przy projektowaniu i rozwijaniu szerokiego zakresu technologii sieciowych
W ING Services Polska dbamy o:
Nad Twoja rekrutacją czuwają:

Please send your CV (and the corresponding reference number /MB/I/SI/ŁN3244 in the subject of e-mail) via Aplikuj button

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Services Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Services Polska Sp. z o.o.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się