Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Network Operations Center Engineer

  • Wysogotowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI Z

    TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ

    Poszukiwany
    JUNIOR NETWORK OPERATIONS CENTER ENGINEER
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Wysogotowo (pow. poznański)

    Twoje codzienne zadania:

    • kontrola poprawności funkcjonowania oraz jakości świadczonych przez INEA usług (praca z programami diagnostycznymi, dokonywanie pomiarów)
    • udział w procesie rozwiązywania awarii
    • wsparcie Działu Customer Care w zakresie technicznego działania sieci i usług
    • montaż i zarządzanie istniejącą infrastrukturą kablową
    • wsparcie klientów INEA DataCenter w zakresie zdalnej obsługi urządzeń
    • koordynacja napraw sieci szkieletowych i serwerowni
    • rozliczanie służb technicznych z wykonywanego zadania w ramach napraw oraz opracowywanie wniosków z danego incydentu
    • współpraca z działami projektowo – uzgodnieniowym firmy

    Super, jeśli spełniasz poniższe:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika i telekomunikacja, informatyka, automatyka)
    • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z techniczną obsługą sieci
    • wiedza ogólna z zakresu sieci sieci LAN/WAN
    • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji
    • pewność siebie i umiejętność pracy pod presją czasu
    • gotowość do podjęcia pracy w trybie zmianowym

    JESZCZE NIGDZIE NIE BYŁO CI TAK DOBRZE,

    JAK U NAS

    Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

    • możliwość pracy z rozbudowanymi narzędziami diagnostyki i monitoringu urządzeń takich firm jak Juniper, Cisco, Alcatel, Huawei, Ciena
    • możliwość poznania i pracy w technologii MPLS, DWDM, GPON, DOCSIS
    • wyzwania w pracy przy zapewnieniu ciągłości działania nowoczesnego INEA DataCenter
    • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA Park w zespole ekspertów działu Network Operations Center
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • około 15 dni pracujących w miesiącu (2 zmiany po 12 godzin)
    • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
    • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
    • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
    • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
    • prywatną opiekę medyczną
    • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
    • usługi INEA na preferencyjnych warunkach

    Benefity, na które możesz liczyć:

    • stały
      rozwój
    • rekrutacje wewnętrzne
    • strefa odpoczynku
    • karta Multisport
    • opieka medyczna
    • niezbędne narzędzia

    Zobacz, jak przebiega rekrutacja:

    • Daj sobie szansę
      i wyślij do nas CV
    • Zainteresowałeś nas?
      Zaprosimy Cię na spotkanie
    • Poznajmy się!
      Spotkasz się z HR i przyszłym szefem
    • Oddzwonimy do Ciebie z pełną informacją zwrotną
    • Witamy w INEA!
      Właśnie dołaczyłeś do zespołu
      Dobrych Ludzi od Internetu

    Łatwo do nas dotrzesz, ponieważ:

    • INEA PARK mieści się w Wysogotowie tuż przy granicy z Poznaniem
    • samochodem to tylko 15 minut od Stadionu Miejskiego lub Ogrodów
    • przygotowaliśmy bezpłatny autobus pracowniczy
    • przystanek dla komunikacji miejskiej linii 803 jest tuż pod siedzibą INEA