Oferta pracy

Junior New Business Specialist

Billennium S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Chcesz mieć wpływ na swoją karierę, pracować w przyjaznym miejscu i zdobyć doświadczenie w najszybciej rozwijające się branży – IT? Sprawdź, jakie możliwości zyskasz w Billennium.

Co robi Junior New Business Specialist w Billennium?

Będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwój biznesu i pozyskiwanie nowych klientów. Nasze produkty i usługi to rozwiązania z obszaru innowacyjnych technologii, które zmieniają sposób, w jaki się komunikujemy, pracujemy i załatwiamy sprawy.

Twoje zadania będą łączyły w sobie kontakt z klientami, prezentowanie oferty firmy oraz działania marketingowe, m.in.:

• kontakt z klientami z naszej bazy,

• tworzenie i rozbudowywanie bazy klientów poprzez research rynku,

• przedstawianie klientom oferty firmy,

• umawianie spotkań biznesowych z potencjalnym klientem,

• współpracę z działem rozwoju biznesu i marketingu (przygotowywanie materiałów promocyjnych, wsparcie w bieżących działaniach).

Nasze wymagania

Czy to praca dla mnie?

Tego nie wiemy, ale pomożemy Ci to sprawdzić 😊

Jeżeli odpowiesz TAK, na przynajmniej dwa z poniższych punktów – to zgłoś się do nas i porozmawiajmy 😊.

• Chcesz poznać i zdobyć doświadczenie w branży IT?

• Chcesz zdobyć doświadczenie w rozwoju biznesu/obsłudze klienta/sprzedaży/marketingu?

• Lubisz i nie boisz się rozmawiać z ludźmi, słuchać ich?

• Interesujesz się nowymi technologiami?

• Potrafisz sam organizować swoją pracę, szukasz samodzielności w pracy?

• Komunikowanie się w języku angielskim nie spędza Ci snu z powiek?

• Chcesz pracować w firmie o zasięgu globalnym, ale nie korporacyjnej kulturze pracy?

• Potrafisz sprawnie korzystać z narzędzi pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)?

To oferujemy

  • Twój pierwszy tydzień Twojej pracy poświęcimy na niezbędne szkolenie i przygotowanie merytoryczne oraz narzędziowe.

  • Nauczymy Cię pracy z system CRM (SalesForce).

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy + systemu premiowego zależnego od efektów pracy.

  • Doświadczony i chętny do pomocy zespół.

  • Elastyczną formę zatrudnienia: UOP/B2B.

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport.

  • Dostęp do platformy szkoleniowej Udemy.

  • Lekcje angielskiego.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość 100% pracy zdalnej lub pracy w jednym z naszych biur.

  • Możliwość współpracy z ludźmi na 3 kontynentach (Europa, Azja, Ameryka Północna).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Billennium S.A.

Billennium - polska firma IT, która od ponad 17 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w zakresie outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi informatyczne w Polsce, a także w Stanach Zjednoczonych i Azji. Obecnie zatrudniamy ponad 1200 specjalistów w zakresie nowoczesnych rozwiązań wspomagających biznes. Posiadamy 9 oddziałów w Polsce i 2 za granicą - biura w Indiach (Pune) i Malezji (Kuala Lumpur).

Przewiń do profilu firmy