Oferta pracy

Junior Newsletter Specialist (m/f)

Westwing.pl O firmie

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży eCommerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1500 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu? Zaaplikuj do nas!

Obowiązki:

  • Koordynowanie procesu codziennej wysyłki Newsletterów na 3 kraje (PL, CZ, SK) m.in. czuwanie nad tym, aby wszystkie materiały były dostarczone na czas,
  • Analiza i raportowanie wyników na podstawie Google Analytics,
  • Współpraca z zespołem CRM z Monachium oraz z lokalnymi działami (m.in. działami operacyjnymi).

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość Google Analytics,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność,
  • Otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki pracownicze na piękne produkty Westwing, ubezpieczenie na życie),
  • Przyjazne środowisko pracy, piękne biuro w centrum Warszawy (jednak obecnie pracujemy głównie zdalnie) oraz codzienną dawkę pozytywnej energii,
  • Poznanie specyfiki pracy w międzynarodowej firmie z branży e-commerce,
  • Udział w wydarzeniach organizowanych przez firmę (obecnie integrujemy się zdalnie).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy