Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Office Administrator

ITFS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby która wesprze bieżącą obsługę naszego biura w Gdyni poprzez pomoc w opanowanie dokumentów (wprowadzanie faktur, obsługa poczty) oraz opiekę nad sprzętem i wyposażeniem użytkowanym przez nasz Zespół. Jeśli dobrze czujesz się w pracy z excelem, a konfiguracja komputera nie stanowi dla Ciebie problemu, to z łatwością odnajdziesz się w naszej codzienności.

Podział czasu pracy
70%

Praca z dokumentacją

30%

Obsługa sprzętu biurowego

Nasze wymagania

  • Potrzebna Ci będzie podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera,

  • Pracujemy na arkuszach kalkulacyjnych, dlatego znajomość w Excel funkcji takich jak sumowanie, sortowanie, tworzenie tabeli nie powinno być dla Ciebie problemem.

  • Raz na jakiś czas będziesz obsługiwał skaner, drukarkę lub ekspres do kawy :)

Mile widziane

  • Większość Twojej pracy będzie odbywać się po polsku, ale czasami trafi się mail po angielsku, więc znajomość języka na poziomie B2 będzie wystarczająca.

  • Będziesz mieć styczność z fakturami, więc miło byłoby jeśli jesteś osobą skrupulatną i zorganizowaną.

  • Jeżeli spełniasz powyższe, oraz wyróżniasz się zaangażowaniem, to bez problemu nauczymy Cię innych, przydatnych dla nas umiejętności.

To oferujemy

  • pracę w biurze w Gdyni z możliwością pracy hybrydowej,

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (Umowa o Pracę, B2B, Umowa Zlecenia),

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • udział w różnorodnych projektach oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań, sprzyjających rozwojowi firmy,

  • pakiet medyczny,

  • kartę Multisport,

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

ITFS to polska firma, która od 2012 świadczy usługi w zakresie consultingu oraz rekrutacji Specjalistów IT. Obecnie zatrudniamy kilkuset konsultantów, z którymi realizujemy projekty na rynku polskim oraz zachodnioeuropejskim. Posiadamy biura w Gdyni oraz Warszawie, a także filię w Danii. O naszym profesjonalizmie świadczą zdobyte przez nas wyróżnienia dla najlepiej rozwijających się firm w Polsce i Europie. Z dumą możemy pochwalić się, że zostaliśmy laureatami Financial Times FT1000 i Diamentów Miesięcznika Forbes 2020 i 2021. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom, którzy tworzą nasz zespół, inspirują nas do dalszego działania i chcą rozwijać się w branży IT.

Przewiń do profilu firmy