Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Office Manager - praca na recepcji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Ars Estetica Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica ugruntowała swoją pozycję, znajdując się na liście pięciu najlepszych klinik w Polsce. To miejsce, w którym cele stawia się bardzo wysoko, co stanowi stymulację dla ciągłego rozwoju. Ars Estetica opracowała standardy oparte na potrzebach i interdyscyplinarnym podejściu do pacjenta. Żywe jest założenie, że im lepiej pozna się potrzeby pacjenta, tym łatwiej będzie sprostać jego oczekiwaniom.

Ars Estetica to przede wszystkim wykwalifikowana kadra i najbardziej zaawansowane technologie. Zespół tworzą chirurdzy naczyniowi i plastyczni wykładający w kraju i zagranicą, autorzy wielu publikacji, certyfikowani lekarze medycyny estetycznej, należący do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz management, wprowadzający do firmy rozwiązania, które utrzymują jej standard na najwyższym światowym poziomie.

Klinika oferuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej oraz laseroterapii w dwóch dostępnych jednostkach - we Wrocławiu, przy ulicy Powstańców Śląskich 56a/2 (vis a vis SkyTower) i w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 56C (budynek Swede Center). Obie kliniki dysponują szerokim spektrum urządzeń przeznaczonych do nieinwazyjnej poprawy struktury skóry oraz modelowania sylwetki. W trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów, klinika wyposażona jest wyłącznie w oryginalne i innowacyjne systemy laserowe, za sprawą których możliwe jest osiągnięcie doskonałych rezultatów.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Junior Office Manager będzie odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez Klinikę, profesjonalną bieżącą obsługę pacjenta, udzielanie podstawowych informacji na temat wykonywanych procedur medycznych oraz sumienne wykonywanie prac administracyjno – biurowych.

Obowiązki:

  • Telefoniczne rejestrowanie oraz informowanie pacjentów
  • Dokonywanie wpisów do terminarza, prowadzenie dokumentacji medycznej, informowanie o niej
    pacjentów i personelu
  • Prowadzenie terminarza w formie elektronicznej
  • Obsługa pacjenta
  • Obsługa recepcji
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji
  • Bieżące prace administracyjne
  • Ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie
  • Współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym
  • Ścisła współpraca z managerem kliniki w nakreślaniu i wprowadzaniu strategii oraz wsparcie w realizacji działań z zakresu public relations

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista i empatia
  • Elokwencja i pogodne usposobienie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Punktualność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość środowiska Ms Office
  • Dobra znajomość obsługi komputera

Dodatkowym autem będzie lekkie pióro i umiejętność redagowania tekstów oraz znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji.

Co oferujemy:

  • Pracę na pełny etat – umowa o pracę
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole
  • Szkolenia teoretyczne z zakresu medycyny estetycznej
  • Szereg szkoleń z zakresu customer relations, media relations oraz autopromocji

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV osób nie spełniających powyższych wymagań oraz CV bez zdjęcia nie będą rozpatrywane.

Przed rozmową kwalifikacyjną konieczne jest zapoznanie się z usługami oferowanymi przez klinikę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Klinikę Ars Estetica z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest D&R Holdings Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 56a/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się