Oferta pracy

Junior Office Manager

UAB CRT Partner O firmie

  • Ku Słońcu 41u
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

UAB CRT Partner

Ku Słońcu 41u

Szczecin

CRT Partner - firma oferująca szeroką, wielomarkową sieć stacji paliw w Europie wraz z profesjonalną obsługą zwrotu podatków i opłat drogowych jest na Polskim rynku od 5 lat.

W związku ze stałym rozwojem do oddziału w Szczecinie poszukujemy otwartych, ambitnych ludzi do wspólnych działań i budowania fajnej i przyjaznej firmy - jaką z pewnością jesteśmy!

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy całego biura, obsługa urządzeń biurowych
  • rozwijanie i umacnianie współpracy z klientami;
  • obsługa pozyskanych zamówień;
  • zarządzanie pocztą, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, ewidencja korespondencji
  • wsparcie pracowników firmy w bieżących pracach administracyjnych

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego min. B2 (preferowane C1) w mowie i piśmie;
  • biegłej znajomości narzędzi MS Office oraz innych aplikacji biurowych
  • doskonałych umiejętności interpersonalnych, doświadczenia w równoległej koordynacji wielu zadań
  • dyspozycyjności oraz wysokiego zaangażowania;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wdrożenie w obowiązki przed doświadczoną kadrę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczenia;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy