Oferta pracy

Junior Online Market Analyst with French

Gemius SAO firmie

  • Domaniewska 48, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Gemius SA

Domaniewska 48

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • czuwanie nad jakością badania reklamy we współpracy z zespołem odpowiedzialnym za kategoryzację,

  • tworzenie i egzekwowanie procedur kontroli jakości,

  • analizowanie jakości pracy zespołu odpowiedzialnego za kategoryzacje,

  • praca nad automatyzowaniem procesu,

  • kategoryzacja kampanii kluczowych Klientów oraz dbanie o jakość kategoryzacji,

  • kontakt z Klientami na rynku francuskim – bieżące rozwiązywanie problemów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego

  • zainteresowanie marketingiem,

  • umiejętność sprawnego wyszukiwania treści w internecie,

  • dokładność i obowiązkowość,

  • myślenie analityczne,

  • umiejętność szybkiej nauki,

  • znajomość francuskich marek (znajomość rynku reklamowego będzie dodatkowym atutem).

Mile widziane

  • znajomość podstaw języka HTML,

  • udział w wymianach studenckich lub dłuższy pobyt we Francji.

To oferujemy

  • możliwość aktywnego udziału w największym w naszej części świata projekcie badania internetu,

  • pracę w rozwojowej i dynamicznej branży,

  • mnóstwo możliwości do wykazania własnej inicjatywy,

  • możliwość zdobywania wiedzy i nowych umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Gemius SA

Dołączysz do zespołu rozwijającego badanie rynku reklamy online gemiusAdReal na rynku francuskim, które dostarcza Klientom dane pozwalające na analizowanie strategii konkurencji i efektywności własnych kampanii.

Przewiń do profilu firmy