Logo Pracuj.pl

Junior Online Marketing Specialist

Verseo sp. z o.o. sp.k.O firmie

4 500–5 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Verseo sp. z o.o. sp.k.

Węglowa 1/3

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i obsługa kampanii w środowisku Google Ads - spokojnie, nauczymy Cię nie klikać przypadkowych rzeczy niczym kot przy klawiaturze,
  • stały kontakt telefoniczny i budowanie relacji z klientami B2B - bo nie wszystko załatwią algorytmy,
  • konsultacje i doradzanie klientom w zakresie obsługiwanego pakietu.

Podział czasu pracy

40%

praca z kampaniami

40%

kontakt z klientem

10%

rozwój wiedzy

10%

praca z systemem CRM

Nasze wymagania

  • masz pierwsze szlify w obsłudze klienta, a telefon od obcego człowieka nie przyprawia Cię o stan przedzawałowy,
  • znasz angielski na poziomie min. C1 - żeby pogadać i o kampaniach, i o wyniku meczu,
  • jesteś empatyczny/a i potrafisz zrozumieć problemy klienta, nawet jeśli męczy go ten sam problem od pół roku,
  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne - umiesz być swobodny/a w kontakcie z obcymi, ale wiesz, czego lepiej nie mówić,
  • wyróżniają Cię samodzielność i wysoka etyka pracy,
  • zręcznie poruszasz się w środowisku Google (Google Sheets, Prezentacje Google, Google Docs),
  • interesujesz się marketingiem online i chcesz rozwijać się w tym obszarze - ciągłe doszkalanie się to ważna część naszej pracy,
  • jesteś graczem zespołowym - razem możemy zdziałać więcej!

To oferujemy

  • zarobki: B2B → 4500 -5500 zł netto + VAT,
  • pakiet szkoleń na start,
  • pracę w nowoczesnym biurze w Poznaniu,
  • pracę z uznanymi na świecie narzędziami jak HubSpot, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Screaming Frog i 20 innych narzędzi SEO/SEM z dostępem do wersji płatnej,
  • permanentny proces nauki z najlepszymi w branży,
  • nieograniczone możliwości rozwoju,
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • możliwość rozszerzenia swojej wiedzy o nowe kanały marketingowe,
  • sprecyzowane zadania i cele,
  • wysokiej klasy narzędzia pracy.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • firmowy program szkoleń

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 5 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej i wspieramy marketingowo ponad 3 tys. klientów z całego świata.

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

Dołącz do naszego zespołu Customer Success, czyli najlepszych specjalistów, którzy dbają o relacje z klientami i prowadzą kampanie reklamowe. Nie wymagamy od Ciebie, żebyś już od przedszkola zajmował/a się ustawianiem reklam i kontaktem z klientem. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli tylko jesteś otwarty/a na wyzwania, chcesz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę, żebyśmy mogli zrobić z młodej, dynamicznej osoby starego wyjadacza. ;)

Jeśli do nas dołączysz, zapewnimy Ci gruntowne szkolenie w zakresie kampanii i kontaktu z klientem, a później pod okiem swojej team leaderki będziesz prowadzić bieżącą obsługę klientów.

Junior Online Marketing Specialist, Węglowa 1/3, Poznań