Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Operations Auditor

  • opolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Domino`s Pizza – znana i ceniona na całym świecie marka, posiadająca ponad 13000 lokali na przeszło 70 rynkach, światowy lider w dostawie pizzy, trzykrotny zdobywca prestiżowego tytułu „Pizza Chain of The Year”, w związku z intensywną ekspansją na polskim rynku i otwarciami kolejnych pizzerii, poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze:

    Obowiązki:

    • Planowanie i przeprowadzanie audytów operacyjnych w lokalach korporacyjnych i franczyzowych.
    • Identyfikacja problemów i formułowanie zaleceń mających na celu poprawę wyników pizzerii.
    • Kontrola przestrzegania wszystkich procedur i standardów pod kątem zgodności z wytycznymi z Domino's Pizza International.
    • Zapewnienie praktycznego szkolenia dla pracowników lokali w trakcie i po przeprowadzonych audytach.
    • Przygotowywanie potrzebnej dokumentacji i raportowanie wyników przeprowadzonych audytów.
    • Wykorzystywanie zgromadzonych danych w celu efektywnego planowania wizyt w lokalach.

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w sektorze QSR.
    • Ukończone studia wyższe (tytuł licencjata).
    • Umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na wyniki.
    • Znajomość procedur HACCP, SANEPID.
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
    • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń.
    • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej i rozwiązywania różnorodnych problemów.
    • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstego podróżowania (80% czasu).

    Korzyści:

    • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy).
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, zniżka na pizzę).
    • Szkolenie przeprowadzone przez Domino's Pizza International.

    Wyślij nam CV, na pewno ktoś z naszej firmy skontaktuje się z Tobą!

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DP Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (DP Polska), zgadzasz się na przetwarzanie przez DP Polska Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DP Polska S.A. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę.

    Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

    Administrator danych: DP Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19/508 (dalej: DP Polska)

    Cele przetwarzania:

    • ocena kwalifikacji kandydata do pracy w DP Polska na określonym stanowisku
    • ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy w DP Polska na określonym stanowisku
    • wybór odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia w DP Polska

    Podstawy prawne przetwarzania

    • obowiązek prawny
    • umowa o pracę
    • Twoja zgoda
    • nasz uzasadniony interes

    Odbiorcy danych:

    • Podmioty przetwarzające dane w imieniu DP Polska

    Prawa związane z przetwarzaniem danych

    • prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych
    • prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania
    • inne prawa określone w informacji szczegółowej

    Informacje szczegółowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych kandydatów do pracy

    1. Administrator danych osobowych

    Administratorem Twoich danych osobowych będzie DP Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19/508 (dalej:my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:

    • listownie na adres: ul. Słomińskiego 19/508, 00-195 Warszawa
    • przez e-mail: [email protected]
    • telefonicznie: 22/2090099

    2. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania

    Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby:

    • ocenić Twoje kwalifikacje do pracy na stanowisku, na które aplikujesz;
    • ocenić Twoje zdolności i umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz;
    • wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas.

    Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:

    • Przepis prawa (art. 221 § 1 kodeksu pracy) i przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy o pracę – w zakresie następujących danych: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
    • Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane inne niż: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
    • Nasz uzasadniony interes – w zakresie danych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Mamy uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności – jest to nam potrzebne do oceny, czy jesteś odpowiednią osobą na stanowisko, na które rekrutujemy.

    3. Wykorzystywanie testów kwalifikacyjnych

    W ramach rekrutacji przeprowadzamy następujące testy: rozmowę kwalifikacyjną. Takie testy mają na celu sprawdzenie, czy masz umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz.

    4. Okres przechowywania danych osobowych

    Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

    5. Odbiorcy danych

    Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe:

    • naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.

    6. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych i podejmowaniem zautomatyzowanych decyzji

    Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

    a)      prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych;

    b)     prawo dostępu do Twoich danych osobowych;

    c)      prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych;

    d)     prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych;

    e)     prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych;

    f)       prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych ze względu na Twoją szczególną sytuację – w przypadkach kiedy przetwarzamy Twoje dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu;

    g)      prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych,

    Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami (dane kontaktowe w punkcie 1 powyżej)

    Prawo wycofania zgody

    W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody (czyli dane przekazane w CV i w liście motywacyjnym, inne niż: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny, nasz adres e-mailowy.

    Prawo wniesienia skargi do organu

    Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.