Oferta pracy

Junior Operations Specialist

Omnipack Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie klienta w języku polskim i angielskim, zarówno mailowe jak i telefoniczne

  • Rozwiązywanie problemów logistycznych dla naszych klientów biznesowych

  • Wspieranie klientów w zakresie wdrażania usprawnień, nowych procesów, kurierów oraz tworzenie aneksów pod nowe usługi

  • Wsparcie klientów w zakresie zamówień, faktur i reklamacji

  • Budowanie długofalowych relacji z klientem biznesowym, na ich prośbę udział w spotkaniach

  • Tworzenie raportów i zestawień dla klientów

  • Współpraca z Omnipackowym teamem: operacjami, magazynem, firmami kurierskimi, działem finansów, sprzedaży i technologii

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży logistycznej, również w pracy na magazynie

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych

  • Podstawowa znajomość MS Excel

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2

  • Umiejętność budowania relacji z klientem

  • Samodzielność i asertywność w rozwiązywaniu problemów klienta

  • Bardzo dobra, systematyczna organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracy zmianowej od poniedziałku do piątku (godziny operacyjne 8:00-18:00)

  • Prywatnej opieki medycznej

  • Pracy blisko operacji logistycznych w nowoczesnym magazynie

  • Możliwość rozwoju w ramach Merchant Support lub innych działach

  • Pracy w dynamicznym środowisku z realnym wpływem na rozwój firmy w Polsce i zagranicą oraz na rozwój swoich kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów – zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać – w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli wierzysz w potencjał eCommerce, a Twoim priorytetem jest rozwój zawodowy i realny wpływ na tworzenie czegoś nowego – dołącz

Przewiń do profilu firmy